bugün

yahu yu çok kullanan bir insan yahu.
facebook profil resmi bikinili olan bir yazarsudur.
ağır dişi yazar. erkek düşmanıdır.
kendisini begenen feminist yazar. hoş, bende begeniyorum kendilerini.
tivitirden takip eylediğim bir yazar kendisi.
twitter' ı olan yazarlar takip etsin de kurtulalım yazarı. 86 girdisi var 743079 kere twitter sayfasını paylaştı.
kendine karşı kusursuz bir cinayet planı tasarlamış ve bu konuda başarısızlığa uğramıştır.
twitter sayfası verme geleneğini 14.05.2012 tarihi ile tekrar yaşatmıştır.
sözlükte twitterım varken takip ettiğim tek kişiydi geri follow yapmamıştı bu yüzden bende twitter'ı kapatmıştım.
birileri şunu takip etsin dediğimiz yazarlardan bi tanesi daha. paylaş paylaş bitiremedi tivitur sayfasını.
twitter delisi hatun.
kendisi özellikle regl dönemlerinde twitter sayfasını sözlükte sürekli olarak paylaşıp takipçi edinme derdindedir. dikkat ettim de sürekli olarak twitterdan bulunduğu yeri bildiriyor tuvalet de dahil. bundan dolayı canımın heyecan aradığı bir gün kendisinin bulunduğu mekana gidip ellerini kelepçeleyip saçlarından tutarak arabanın arka koltuğuna oturtasım var kendisini. bu bir uludağ sözlük açık oturum bildirisidir.*

edit: ha unutmadan kendisi için bahçeli reyizin el işareti yaptığı ve altında bir yazı yazan mükemmel bir fotoğraf vardır ekleyemediğim.
dört ayda bir sözlüğe giren, girdiği zaman üç beş entry yazıp twitter hesabını paylaşan kişi. girilen onca entry nin içinde bir twitterın bu kadar öfke toplaması ilginç girme arkadaşım zorlamı demek istiyorum kendilerine.
(#20440255) kelepçeleri aldım geliyorum bebeğim bekle beni!

dipnot: kıyafetli görmek istemiyorum.

dipnot 2: aradan 4 gün geçti hani 4 ayda 1 girecektin beybi?

dipnot 3: umarım saçlarına fön çekmişindir.

dipnot 4: toyota runx ile geleceğim kusura bakma tek arabam bu.
kabul edin etmeyin gerçektir ve güzeldir.
karadeniz kızlarını çirkin olarak gören yazar. insan görmek istediği gibi bakarmış. hehe.
Seksi bir yazardır. Şimdi keşfettim, tabi paylaştığı hesaplar kendisinin ise...
(#23896731) Adı öykü olan yazar.