bugün

1.6 counter oyunu için steam alacaktım, görünen o ki yarrağı yemiş bu günlerde.
amınagondu sitenin. fm 13 demo yüzünden çöker birazdan. evet.
google dns ile ilgili bir sorunu var sanırım. google dns ile steam'in sitesine girdiğinizde site doğru düzgün görüntülenemiyor nedense.
football manager 2013 yüzünden çökmüş olan sitedir.
faydalı bir sitedir. lakin bir sorunum var.
sorunum şu ki : fm 2013 betam vardı kurdum, oyundan attı bir iki sonra oyunu açamadım .steam dosyalarında sorun var felan dedi.
ne yapsam da kargodaki oyunum gelene kadar takılsam betayla. haydi koçlar.

(bkz: sayende ağam)
google dns ve bir kaç dns serverninin daha yanlış ip döndürmesi sebebi ile sitesine erişimde sorun yaşayanların, ağ ayarlarından elle girdikleri dns adresini silip otomatiğe aldıklarında sorunsuzca girebildikleri siteye sahip platform.
valve firmasının oyun-oyuncu platformudur.

(bkz: counter strike)
(bkz: portal 2)
(bkz: dota 2)
Ara ara "Steam şu an da football manager 2013 isteğinize cevap veremeyecek kadar meşguldür." diye uyarı verip sistemden atan program. Trip atmayı çok seviyor.
şu aralar sürekli hata veren oyun platformudur. oyun aratacam ama hiçbir şey gözükmüyor. big picture seçeneğine bastığımda playstation menüsü gibi bir şey karşıma çıkıyor. orada aratayım diyorum ama onda da yanıt vermiyor. tamam valve'nin büyük bir icadı ama çok yavaş arkadaş.
ea bizi origin adlı dandik sisteme zorladıktan sonra değeri gözümde on kat artan mükemmel sistem.
aracılığıyla sadece dota 2 oynadığım platform. bir de arada mw3 mp falan hafta sonuna beleş oluyor tabi kaçar mı? kaçmaz.
tırt yazılım.
şu anda yılbaşı indirimleri var beyler, yumulun. skyrim aldım daha dün çok uygun fiyatlar.
bu seferki yılbaşı indirimleri can sıkan platform. temcit pilavı gibi, ısıtıp ısıtıp hep aynı oyunları indirime sokuyorlar.
daha önce de steam'den kaldırılan oyunlar olmuştur ancak oyunlar son kullanıcıların kütüphanelerinden kaldırılmamıştır; kazanılmış hakkınız saklıdır, merak etmeyin. hatta yakında son kullanıcılar istemedikleri oyunlarını da satabilecek duruma gelebilecektir belki de.
müthiş yavaş bir oyun platformu. profile girene kadar geberiyor. internet yavaş diyecem, 20 mbps. akk dolmadı 100 gb kota var. anasını siksinler valve gibi.
olaydan haberiz 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 dns google ayarlarıyla steam zorlayınca acılmayan malları bizlere tanıtan platform be oğlum buraya yazana kadar google a yazsan google dns ve benzeri bir kaç dns ayarı ile steamın acılmadığını görmüş olurdun ama olsun biz retard larıda seviyoruz.
ea games'in çakma ve dandik origin'ine bin basan, ara ara şahane indirimler sağlayan yazılım.
bence biboka yaramayan yazılımdır..
dota 2 için kullandığım program. Bunun ea versiyonu ise origin'dir.
bugün iyice triplere girmiş program. bağlantı yok diyor, halbuki çatır çutur internet var.
bugün 2 yeni eşya olarak duke nukem 3d megaton edition için 2 adet %50 indirim çeki veren uygulama.
game spy arcade tepki olarak doğmuştur.
an itibariyle;
Natural Selection 2 ve Chivalry: Medieval Warfare adlı oyunlarda %66'lık indirim yapılmaktadır.

$24.99'dan 8.49 dolara inmiştir her iki oyunda. sevenlerine duyurulur.

http://store.steampowered...sale/ns2_chivalry_weekend
benim gibi bilgisayarında yer sıkıntısı olanlar için bir dosttur.
güncel Önemli Başlıklar