bugün

Bethesta'nın üzerinde çok fazla uğraştığını duyurduğu, yeni bir uzay temalı oyun.
Bethesta nın 30 saniyler bir teaser ile duyurduğu bilim kurdu rpg oyunu. 1 yılı vardır çıkmasına.
görüntüleriyle ağız sulandıran muazzam oyun. sabırsızlıkla bekliyoruz efendim.
Ya bu senenin en iyi oyunu olacak
Ya da bu senenin en kötü oyunu
Ortası yok.
Starfield oyunu gerçekten gümbür gümbür gelen bir oyun. bu oyunun tutkunları için yıllarca sürecek bir macera vaat ediyor. Erken erişim fırsatıyla oynama şansını yakaladım ve bu deneyimin tadını çıkartırken, oyunun detaylarına dair Türkçe kaynakların kıtlığı dikkatimi çekti. işte tam bu noktada https://starfieldturkiye.com.tr/ devreye giriyor. Site, oyuna dair pek çok bilgiyi, ipucunu ve rehberi Türkçe olarak sunuyor. Ancak Starfield'ın popülerliği düşünüldüğünde, "Starfield Türkçe forum", "Starfield Türkiye", "Starfield Türkçe rehber" gibi anahtar kelimelerle arama yapacak birçok oyuncu olacaktır. Bu sebeple, bu alanda daha fazla Türkçe içeriğe ve kaynağa ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Oyuncu topluluğu olarak "Starfield Türkçe" olmalı ve bu konuda daha aktif olmalıyız. Umarım ilerleyen günlerde daha çok Türkçe kaynak ve platform bu alanda boy gösterir.
Garip bir optimizasyonu olan oyun. Muhtemelen ekran kartı update'i istiyor, Nvidia ile işbirliği ile çıkmadığı için muhtemelen Starfield için driver baya geç gelecek. Oyunu 2060 Mobile ile oynuyorum, FSR hiç bir etki yapmıyor. Low grafiklerde 40 fps civarı veriyor. Dedim ki ya Ultraya alayım napacak, 50 fps veriyor, şaka gibi. Açık alanlarda bir 20-30 arası gidip geliyor falan, pek güzel bir deneyim sunmuyor şu an. Ama daha oyun herkese release olalı bir kaç saat oldu, muhtemelen driver da gelir, toparlar. Şu an çok üst düzey bir kartınız yoksa bekleyin derim. 3070 veya üzeri bir şey olmadıkça Starfield pek oynanabilir değil şu an.
Skyrim'in uzayda geçen versiyonu.
başlayacak yazarlar, oyun çok büyük gerçekten çok büyük, onu bilerek başlayın, bir yere göreve gidiyorsunuz görev sırasında 10 tane yeni görev çıkıyor, ama gerçekten uzayda geçen skyrim yapmış adamlar.
uzay oyunu.

yersen.
Bethesda'nın en boktan oyunu.
Bethesda'nın en boktan oyunu.
nedendir bilmem oyuna bir türlü ısınamadım. Tamam bir güzellik var ama...oyun da ruh yok sanki. Müzikler berbat ötesi mesela. Vuruş hissi fena değil özellikle önceki fallout oyunlarından iyi.
Microsoft'un yeni satın aldığı bethesda'nin oyunu. Elbette çöp.
Uzay temalı bir oyun.
Skyrim'in uzayda gecen versiyonu olsa o derinliğin %10unu gorebilirdik ki skyrim TES'in en yuzeysel oyunudur. 20 yilda yaptık diye inanılmaz hypelayip, zamaninda open world rpg genresinin en iyi işlerini çıkarıp "bethesda çubuğun ucuna bok sürüp çıkarsa oynarım" dedirten bethesda bu sefer cidden çubuğun ucuna bok sürüp cikarttı ve millet bunu bayılarak oynadı. Once cyberpunk sonra hogwarts legacy'de yaşanan hayal kırıklığını yaşamamak için önce korsan çekmiştim ve mutluyum. Size para vereni...
Skyrim'de totali 1500 - 1750 saat (bir kısmı eski steamimde, bir kısmı yenisinde, bir kismi korsan oynandığı icin ortalama minimum süre) olup starfield'e 30 saat katlanamamis bir open world rpg hastası olarak elder scrolls'un da yenisinin çıkıp ağzıma etmesini istemiyorum pek. Hoş ben nene olmadan cikacak gibi de degil.
görsel
Şans verdik. iniyo.
inmek üzere. hadi bakalım umarım sarar. 120 gb az değil.
sevmedim abi ya. rdr oynadıktan sonra hiç bir oyun sarmıyo.
gemiyle dünyaya indim her yer arabistan olmuş.
Sarmadı sildik.
yüklemedim bile, beş para etmez, ekran kartıyla beraber ücretsiz olarak geldi.