bugün

ülkede büyük bi kaos ortamı yaratacak olay.

çünkü çok stresli bi gün geçiren güzel kadınlarımız ve bu güzel kadınları yakından görme şansına sahip olan keza sadece bakmakla yetinen, dolayısıyla güzel kadınlarımızdan daha stresli olan fino tipli yakışıklı erkeklerimiz, frappuccino ve white chocolate mocca gibi yöresel damak tadımıza oldukça yakın olan rahatlatıcı içeceklerden mahrum kalacaklar. lan şimdi böyle dedim diye her giden kendini fasulyeden saymasın.

hal böyle olunca yeteri kadar derdi tasası olan bu insanlarımızın omuzlarına bir de yeni yerler, daha doğrusu starbucks'ı unutturacak bi mekan keşfetmek gibi oldukça ağır bi yük binecektir.

ayrıca tekel çalışanların eylemlerden önce buluşma noktası olan starbucks'ların kapatılması kadar büyük bi vicdansızlığı, hiroşima'ya atom bombası atan amerika'nın yapabileceğini asla akıllarımızdan çıkartmamalı, ona göre davranmalıyız. mesela her vatandaş kendi kapısının önünü temizlesin, starbucks ta 31 çekmesin. gitsin evinde çeksin. lütfen biraz sağduyu.
böyle bi kampanya olursa destekliycek ilk kişilerden biri benim aga.
tek şubesi hariç bütün şubelerinin kapanmasına eyvallah denilecek olay.

(bkz: bebek starbucks)

ha bir de yok entellik, yok zenginlik, yok sonradan görmelik bunlar boş işler evladım. Starbucks normal vatandaşın cebinden parasını çalan bir mekandır (bebek starbucks harici) Zengin adamlar sikindirik starbucks'a gidecek hali yok ya (bebek starbucks harici). kaldı ki ortalama bir kafeden starbucks'ın fiyatlarında da fark yoktur.
(bkz: 2012 kehanetleri)
kapanıcak onca şey varken...
(bkz: kerhaneler kapatılsın)
(bkz: bu zamanda etraf pu kaynıyo zati)
ortalama milli gelirin artmasına neden olacak eylem.
türk kahvesinin eski dosthane günlerine geri dönmesi.
şubeler kapatılırsa, amerika'da köşebaşı kahve dükkanı olarak bilinen starbucks ın türkiye'de nasıl becerdiyle zengin zührenin uğrak yeri olması sonucu bu tiki conconları negatif ekileyecek. ülkenin geleceği tehlikeye gelecek. onların dilinden söylemek gerekirse çok da fifi.
olabilecek en mantıklı davranışlardan biri.
Starbucks'mış gidin kahvehanede oturun.Bi tavşan kanı çay alın,verin ekonomiye can verin.
kuzenlerimle birlikte adı lazım değil ama kültürparkta bi kafeye gittik,kendileri aralarında kağıtoynarken bizde küçüklüğün verdiği görevi yaparak köşeden onları seyrettik,oyun bitti hesap geldi (sene 2006)50 lira çay parası ödediler tabii çocuk aklıma abime baktım ''abi bu ne beee'' dedim?abim:eee sikilmek adamların hoşuna gidiyor diyince anladımki bazı şeyler ''tercih'' meselesi...!
görgüsüz kişiliklerin matemi olacaktır ve sadece o bardağı halka gösterebilmek için elinde tutmayı marifet sayanlara da ah canlarım benim çok koyacaktır.
(bkz: end of the tikkys)