Uludağ sözlükte de bunlardan vardır mutlaka. O potansiyel burda var.

Arada düşünüyorlar mı acaba. Kendi halinde kahve içenlere primat gibi saldırdık. Bak hökümet neler neler satmış israil’e falan diyorlar mıdır. Yoksa bön bön devam mı.
muhtemelen evlerinde centro muzlu gofret yemeye devam ediyorlardır.
şahsen haftada en az 2-3 defa starbucks’tan alışveriş yapan biriyken starbucks’ın israil’in katliamını destekleyici tutumunun gördüğümden beri starbucks’a hiç uğramadım. Tutumunu değiştirmediği sürece de hiçbir zaman uğramam herhalde.

Bu süre zarfında starbucks’tan alışveriş yapanlara saldıranların en ufak bir çözüm ürettiğine şahit olmadım.

Bunu yapan bir tek balıkesir belediyesi oldu. Balbucks diye alternatif bir kahveci açacağını duyurdu. Açılana kadar her gün taşak muhabbeti yapıldı.

Akabinde söz verildiği gibi balbucks açıldı. Sırf merak ettiğim için balıkesir’e gittiğimde denedim. Starbucks’taki kahve ve yiyecek çeşitlerinin hemen hemen hepsine alternatif var. Ürün kalitesi ortalamanın üzerinde ve fiyatları starbucks’tan çok çok ucuz. Gidin bakın; çoğu zaman ağzına kadar dolu, hatta sıradakiler dışarı taşıyor, talebe yetişemiyorlar.

Milliyetçilik veya ümmetçilik öyle laga lugayla, ona buna şov yapmayla olmaz; tam olarak böyle olur işte.

Umarım bütün türkiye’ye yayılır.
Kaybettikleri seçimin acısını yaşamaya devam ediyorlar. Pis Tayyipistler! Pontus Eko nasıl geçüdü ama! Ohh, ohh! Kelin biri vardı, ondan duymuştum. Bayağı rahatlatıcı oluyor hakikaten. Tavsiye ederim :-).
Tayyibin israil'e mal taşıyan gemilerinde tayfalık yapanlar var. Siyonist sermeyeye ait firmalarda çalışanlar var. israile üretim yapan, ihracat yapan firmalarda çalışanlar var.
Biri sevgiline tecavüz ederken önce kavga etmeye çalışıp sonra çaresizce kafasını tutmak gibi birşey yani.
Hala içmiyorum, hem de içirmiyorum aile efradına.