bugün

Ama batak tayfa kadar da samimiyet olmaz oralarda. Mesela hesabı kaybeden ödemez. Anca boyalı bayanlar gider. Hele bazıları var ki. Yanlışlıkla duvara çarpsa duvar boyanacak o boyutta. Tabi istisnalar kaideyi bozmaz.
seksi ve zengin oldukları içindir.

(bkz: bu kadar gülecek ne vardı)
Garson tacizi olmadan saatlerce oturulabilen tek mekan olduğundan dolayı bende pek de elit bir görüntü oluşturamiyor maalesef.

Yiyorsa git floryada bir mekanda otur lan o kadar? Yemiyor mu? Teşekkürler.

Elitlik bu değil eziq.
Elitmiş hahahah.Ulan türkiyedeki klasik pelinsu ile berkecan sıçmıklarından.Ulan sizin o starbucks diye diye ağlandığınız şey yurt dışında normal kahvehane olarak geçiyor.Tabi karton bardağa ismini yazdırınca, tuvalet kapısını şifre ile açınca orası çok elit, süper bir mekan oluyor.
"Starbucks'a gidenlerin kendini elit sanması" şeklinde olması gereken başlık.
Yalan lan hepsi liseli.
Popüler olan şeylerden sıkıldım.
Popüler olan şeylere bok atan tayfadan da sıkıldım.
Starbucks bardağından ve o bardağı tutunca bokpüsür bir olayı gerçekleştirmiş gibi kasılan tipler de oldukça itici.
Bunun dışında kahveyi de pek sevmem.
Bu başlığa neden geldim?
"Çay seven beyler eqlesin.sss"
Bunu demek için geldim.

Şaka bir yana kalitesiyle ünlenmiş bir kahve dükkanına gidince elit olduğunu sanan kişiler, kendilerini zaten belli eder.
Kahvelerini soğutup, içilmeyecek kıvama gelinceye dek kahveyle fotoğraf çekilen kişiler benim de gözlerimi deliyor.
Kırıla kırıla "vayt çaklıt mokağğ" diyen kızlarımızın ağzına ben de çakmak istiyorum.

Kısacası; konuşulması gereken daha hoş konular varken, bu görgüsüzleri konuşmak biraz fazla saçma geliyor.
Bu yüzden konuşmayalım.
Olur mu?
Lütfen olsun çünkü.
Bakıyorum da millet yardırmış başkalarına yok şöyleler yok böyleler diye yemin ederim sayıp dökenlerin hepsi bir kere bile olsa gitmişlerdir.

Edit: inanınki hiç gitmedim ama bir gün o havayı solmak istiyorum bakalım övdükleri yada yerdikleri kadar varmı ?
Ben de gidiyorum oğlum ben elit falan değilim.
Kafadan çıkarıp şak diye masaya tom ford rayban gözlükler bırakmak bmw mercedes anahtarıyla elinde oynaya oynaya en büyük boy moka içmek, önünde açık olan apple bilgisayardan bir yandan mailleri kontrol etmek bir yandan da ironik bir şekilde tag heuer guess nacar marka saatinize bakmak elitlik sayılıyorsa evet doğrudur.
evet, fil bokundan kahve içmek kesinlikle elitlik göstergesi.
(bkz: yav he he)
saçma sapan açılan başlıklar gün geçmiyor ki tükensin!!

hayatımda starbucks kadar samimiyetsiz, standart ve içinde sadece havalı görünmek için giden insanlar barındıran bir mekan daha tanımadım.
şu egolarınız dan bi kurtulsanız buralar çok güzel olacak da,
biz çay içelim boşverin, biz varız.
Ulan bu starbucks çok normal bir yer değil mi? Bana niye hiç farklı gelmiyor. Herhangi bir cafenin veya restoranın menüsündeki kahve fiyatıyla hemen hemen aynı fiyatta kahve satıyorlar yani pahalı değil. Ne için bütün bu yazıp söylenenler aşırı merak ediyorum.

Benim mesela çok param var starbucks'a gidince ne istersiniz sorusuna "farketmez ordan soğuk bişeyler yap canım" diyip 20 tl uzatıp para üstünü tip e atarsınız diyorum. Geçen gün sırada bekleyen fakirin biri heyecandan abi eğvle eğvle eğvle dedi bana.
Garson tacizi yok demişler, tabiiki olmaz. Hesabi getirince direk sikiyorlar çünkü.
Ayni zamanda isci emekci hakki diye nara atan, gercek emekciye tek kurus kazandirmamis elitler! Peh.
Elitlikle veya özentilikle bir alakası olmayan yer. Gayet uygun fiyatlara normal bir cafede içebileceğiniz kahveleri içiyorsunuz. Hemde büyük boy farkıyla.
kahvelerini seviyorum ama özentiler orada.
sıgara
altına cüzdan
onun altına telefon.
Yalandır.

6.25 TL'ye orta boy filtre kahve alıyorum, bu fiyata hiçbir cafede alamazsın lan. Tat olarak en iyisi olduğundan bahsetmiyorum bile.
görsel
Yanlış önerme. Ben gittim elit değilim.
şimdi bu bir gerçek. giden adam boş gitmiyor. en pahallısından kahvesini alıyor macbook unu açıyor kulaklığını takıyor akşama kadar oturuyor.

biz abi bak buralar hep kapitalizmin oyunları deyip kendimizi avutuyoruz.
Öyle birşey yok la liseliler gidiyor.
ahaha olm starbucksı pahalı sananlara kopuyorum hakikaten hayvan gibi filtre kahve 6 lira millet beleşçi olduğu için gidiyor siz hala pahalı yeaa diye zırlıyosunuz. her giden white chocolate mocha ya da mocha frappucino içmiyor emin olun alayı 6 liralık filtre kahve.

not:kahvesi gayet güzel kahveden anlamayanlar bok atmasın.
Yoo karı kıza bakıcam diye davar gibi herifler de gidiyor.