bugün

şu biss denen zımbırtı sayesinde ülkemizde yeni bir iş alanı doğuyor farkında mısınız? biss açıcılar. receiver başı 10 ytl alıyorlar son maçlara doğru ilk maçlarda 15 oo iyimiş. *
sifreleyenlerin kulaklarinin cinliyacigi durumdur.
e sadece uyduda şifreliyorsa yine iyi diyebileceğimiz durum. televizyon üstü antenle rahatlıkla çeken bir kanal star. ama bir an sadece d-smart üzerinden verecek diye öyle korktum ki.
meali; anten olarak tencere kapağı sistemine devam..

(bkz: #3510078)
kablo tv nin etkilenmemesi gereken olay, panik yok, seyire devam.

yasasin analog tv kartlari,
hail to avermedia tvphone 98!
may the bt878 chipset be with us,
ave!
kabolu tv abonesi olarak etkilenmeyeceğim bir şifreleme.
digiturk'e sökmeyecek olan eylem.
16 eylul'deki maç ve özetleri walkman kulaklığından bozma antenle izletmiş uygulama.
bir bu eksikti götümüzden birde bis çıktı deyiminin anlam kazandığı şifreleme.
bilgisiz insanların elektronikçilere 20şer lira kazandırmasınıa sebep olan hede.
star tv nin mecburen gerçekleştirdiği teknolojik engellemedir. mecbur olmasının nedeni de star tv nin yayınlarının Avrupa, Orta Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika da izlenebilmesi nedeniyle bu ülkelerde ki *yayıncı kuruluşların aynı maçları *şifreli vermesidir.
bilgisiz yada hıyar değilim fakat bu biss denilen lanet şifreleme sisteminin her receiver a hatta modele göre değişmesinden dolayı peder beyle tabir-i caizse götümüzden ter akıtmamıza rağmen çözemedik. fb tv den dinledik. bir elektronikçi olsaydı şak verirdik şu entrydeki 10 ytl yi şerefsizim
(bkz: star tv nin sampiyonlar ligi maclarini sifrelemesi/#3630381)

edit: ayrıca goldstar a sonsuz sevgilerimi iletmeme vesile olmuştur.
benim digiturk kullanmamdan mı kaynaklanmaktadır bilmem gayet güzel izleyebildiğim, bir uygulamadır
(bkz: tamamen duygusal) *
yürürlükten kalkmış uygulama. çatır çatır izledim valla. *
facebook beşiktaş sayfasının bildirdiğine göre uefa'da azar yiyen star'ın vazgeçtiği uygulama.

(bkz: apaçiler)