bugün

Sherlock un yeni bölümü olurdum dünkü stalk olayından sonra.
Otobüse bindiği ve indiği yerden başlayarak ebesinin adını bile öğrendiğim çocuklar var.
Mit ile yarisacak durumdayim. Buyuk basari mi? Tabi ki hayir. Bos yapmaktan baska bir sey degil aslinda. Ama sikintilar iste..
(bkz: yazar burada bahane bulamadi)
Kuzeniminki zirvededir.
Çinden ekran koruyucusu şeklinde bir çip almış. Ve erkek arkadaşının telefonuna ona çaktırmadan yapıştırmış. Kendi telefonuna bir program indirmiş ve bu çip sayesinde erkek arkadaşının bütün telefon konuşmalarını, mesajlarını, gittiği yerleri hatta telefonun yakınında yapılan konuşmaları bile bilebiliyor. Kız bütün boş zamanında bununla uğraşıyo. Saatlerce dinliyo okuyo. Çocuk tuvalete telefonla girse ordaki sesleri bile dinleyebilir. Gittiği yerleri kontrol ediyo sonra nerdesin diye mesaj atıyo yalan söyleyecek mi diye.

Ağır obsesif. Tedavi olması gerek.
Sevgilim ve arkadaşlarının arkadaşı olan herhangi bir kızın, bahsi açıldığında, bazen adının dahi hatirlanamadigi kızın Ad soyadı ile beraber betimlemesini de yapabildiğim ve bu kızın benimle hiçbir iletişiminin olmadığı seviyedir.
Milletin fotoğrafını beğenip,tweetini favlayacak kadar yerlerde olan seviyedir.Her defasında nasıl beceriyorum kendimi rezil etmeyi bende çözemedim.
Üşengeçlik seviyem ile paraleldir.
Benimki cok ileri seviyede. Elimin altindaki kaynaklar ve bu islerdeki gereksiz ustaligim sayesinde istedigim kisinin bilgilerini ele gecirebiliyorum.

Fakat Stalka karsiyim, insanlari sadece onlarin istedikleri kadar taniyin, bu ozel hayata saygisizlik gibi geliyor.
Kuzenimin nişanlısının peşine adam taktım. Bi yamuğu varsa önceden haberim olsun, antalya küçük yer ne de olsa.
Halamın kızının (bkz: kuzen) bulunduğu seviye beni şaşırtmaya devam etmektedir. Eski sevgilsinin bütün sosyal medyadan takip etmekte ve çocuğun her paylaşımını ss almaktadır. Üstelik ekran görüntülerine bakıldığında paylaşımlar maksimum 1 dakikalıkken alınmıştır ekran görüntüleri takdire şayan.
sözlük sayılmıyorsa eğer, mail dışında hiçbir sosyal medya hesabı kullanmadığımdan
en ilkel yollarla -şimdilerde görüşmediğim eski ev arkadaşımın, aynı adrese gelen kredi ekstrelerine,
hesap özetlerine göz gezdirerek- epey gerilerde yer alacağım seviyedir.
En son kuzenimin sevgilisinin kankasının mersindeki tayfasını bulmuştum yanlışlıkla. Valla sucum yoktu.
Üşengeç olduğumdan sıfırdır.

Ancak napıyor diye merak etmediklerim de yok değil sonra amaaan diyorum su akar yatağını bulur. Ayrıca canımın yanmasını da istemiyorum.
Tepede olduğuna inandığımdır.

Evet sözlükteki yazarlardan stalkladığım çok vardır. Net.
stalkladigim kisinin teyzesinin yasadigi sitenin adini bile biliyorum...
Gittiği tatil köyünden, selfieleri sayesinde odasının dekorasyonlarına kadar her şeyi ezberlemek ve bunu yaparken yanlışlıkla beğenmemeye çalışırken ecel terleri dökmektir.
Gece gece arşa çıkmıştır.
Ulan sana da, akıldan çıkmayan o gülümsemene de, sosyal medyadaki nick namelerine de lanet gelsin zalımlar zalımı.
kulaktan ad soyad bulmuşluğum vardır.
eski sevgilisinin eski sevgilisinin kardeşini bile tanımak.
Arkadaslarimin merak edip bulamadığı kişileri bulmakta seviye fln tanımam.kütüğüne kadar koyarım önlerine.şehirdışı fln da farketmiyor artık.
stalk dersi verecek kadar.
anlamının sanal alam dikizlemesi olduğunu biliyorum.
bir arkadaşım x şehrinde bir ezcaneye gitmiş ve orda eczacı olan bir çocuktan çok hoşlanmış ama eczanenin isminide çocuğun isminide bilmiyor utangaç olduğu içimde soramamış. bana anlatınca gittiği hastanenin çevresindeki eczaneleri araştırdım fotoğraflarını gösterdiğim eczanelerden biriymiş, eczaneyi bulduktan sonra eczanenin facebook hesabından çocuğu bulduk başka bir instagram ve facebook hesabından çocuğu ve sürekli gezdiği bir arkdaşını ekledik. mutluyuz ama nasıl anlatamam sanki istemeye geldilerde tuzlu kahve aşamasındayız. çocuk yakışıklı sosyal bir sürü kız takip ediyor bu bana bakar bakmaz derken; çocuğun üniversite fotoğraflarını araştırırken alkollü fotoğraflarını bulduk ve arkadaşım vazgeçip sevdasını kalbine gömdü.
görsel
Başarılı bir stalk. Bazen hiç olmazsa aynı dünyada olduğunu öğrenmektir.
e devletten daha çok bilgi verebilirim.
güncel Önemli Başlıklar