bugün

yazmamış sıçmış.. (#19798094)
yazılarını severek okuduğum, ucuz trollük peşinde koşmayan ve diğerleri gibi kendini özel mesajlarla küçültmek yerine gözümüzde sadece "stalin diyen balalayka" olarak izlenim bırakan değerli yazar kişisi.

Bu arada aman meninkslere dikkat et sonra basmayalım vankomisini. *
(#19829412) olağanüstü bir çözümleme.

hayran kalmamak imkansız.
kendisinden ozur dilerim belki ben sadece boyle denk gelmisimdir. Surekli sacma basliklar acip altina uzun bile diyemeyecegimiz uzunlukta entryler girmetedir ve ilk paragrafta hatta bazen onu bile okumadan birakmaktayim. ama iyi insandir hos insandir onu bilmem.
en sevdiğim yazarlardandır. yarım-yamalak anlamaktayımdır ama olsun. boş-beleş ergen bir sözlük yazarı değildir.
ağır işsiz.
ne işi ne gücü olan klavye delikanlısı. muhtemelen 15 yaşlarında bir ergen.
kalemi ve üslubu kuvvetli bir sözlük yazarı.
yazdıklarından anlaşılacağı üzere boş, beleş değil donanımlı birisidir.
postmodern edebiyata tepki olarak yazan değerli yazar.
müthiş yazıyor. tebrik edilesi.
Entelektuel birikimi goz dolduran, uslubu ve kendine has dunya gorusuyle basarili entrylere imza atan beyefendi. Kaliteli kisiliginden asla odun vermiyor, ayni zamanda bir o kadar alcakgonullu yapisi sayesinde buyuk bir kesimin sempatisini toplamistir. Bay balalayka sayesinde guzel gunler gorecegimize dair inancim tam.
kendisinden daha aktif olduğum, tercihi belli üstün yazar...
sosyalist ve stalinistse iyidir.
canım benimdir. öpüyorum yanaklarından yazarıdır.
ağır trolldür. Yani uzuuun uzun hikaye yazabilen. Yazar olarak bir hbbia nick olarak da bir allah diyen türbüşon değildir.
Edit: asıl yazacağım şeyi unuttum, kendi başlıklarını canlandırma çabasındadır.
açtığı başlıkları tekrar tekrar uplayan yazar.*
modernim ben kafası ile sağlam sıçıp sıvamaktadır.
ibne olduğunu gururla söyleyen bir kardeşimiz. cinsel tercihi tabi bizi ilgilendirmez ama ibne kelimesi homofobik bir kelime.
eşcinseller kullanmaz diye biliyorum.

neyse işte amk.
uzun uzun malca yazdığı yazılar boşa ! * gitmesin lan deyu tekrar hortlatmaya gerek duyan ağır trolllerden. uğraşma bunlarla boşver yorma kendini işe yaramıyor. he bi de ibneymiş. ibne herifin tekidir. bunların nereleri delik oluyordu?
ibne dediler geldik yazarıdır. tamamen merakımdan ama; ilgi alanıma girmez yoksa.
şu ara kendi başlıklarını hortlatmaktadır.
(#20180390) vurdu ve gol oldu...
benden bile kaliteli?! olan bir sözlük yazarı tarzında entry girmektir. parasını versem satar mı hesabı acaba?
yaratıcı olmaktır. severek takip ediyoruz.
komünizm yanlış anlaşıldı diyen yazar, kendisine göre komünizm, bu ülkeyi kurtaracak potansiyelde bir cehd ve fikir aksiyonu imiş. komünizm paylaşım demekmiş, el ele vermek demekmiş; komünizm, insancıllık demekmiş, komünizm insanın ta kendisiymiş!

hatta komünizm o kadar insani imiş ki, çekoslavakların başlattığı ''insancıl komünizm'' hareketinden rahatsız olan ortodoks komünistler, çekoslovakların kafasını ezmeye kalkmışlar. komünizm o kadar paylaşımcı imiş ki, kadınların toplumca müşterek kullanılmasına cevaz veriyormuş. ve bu iki baş filozof da şöyle haykırıyorlarmış: ''biz burjuvazi sınıfın sığındığı ahlakı kaldıracağız, böylece hiçbir şey gayri ahlaki olmayacak. toplumsal afyonları yok edeceğiz ki, fuhuş ortadan kalkacak.''

komünizmin öngördüğü insancıllık ve paylaşımcılık o kadar meşhurmuş ki, kocasıyla uyuyan bir kadının yanına gelip, ''müsaade eder misiniz?'' diyen bir erkeğin dürtmesinden uyanan adamın, soluna dönüp uyumaya devam etmesi icap edermiş.

işte türkiye'yi bu düşünce silsilesi kurtaracakmış...

mış da mışmış...

kendisine tavsiyem, komünizmi öveceği yazılara, ''evvel zaman içinde...'' diye başlasın.

biz komünizmin ne olduğunu çok iyi biliyoruz, küfrün kaynağını araştırmanın ve alaşağı etmenin elzem olduğunu da...

sizin anladığınız dilden konuşmak gerekirse,

komünizme ''no pasaran!'' diyoruz!

edit: ama üslubunu beğendim... güzel yazıyor.