çekici gelmeyen hede.
En güzel müzik uygulaması. Her ay paraya kıyıp 13 tl veriyorum.
Dün premium üyeliğe geçtiğim müzik şeysi. Ayda 10 tl bu zımbırtıya verince kendimi level atlamış gibi hissettim. Daha elit gibi hissettim. Böyle bende bi şekiller falan. *
premium üyeliğe geçtiğim uygulama. iş görüyor kerata. ne arasak buluyor.
yeni güncellemesiyle uygulamaları kaldırmış pislik site. lazify gibi olağan üstü uygulamaları geri istiyoruz. yeni güncelleme şarkı sözlerini getirdi ama daha fazlasını götürdü.
Cok yararli bi muzik programi. Fizy rezaletinden sonra iyi geldi. Umarim 4 ay sonra ucret almaz.
Eskiden kasmıyordu. Şimdi iğrenç fakirler vodafone dan kampanyalı aldıkları için az da olsa kasmaktadır.
muazzam bir müzik uygulaması. fizy geldi geçti yerini bu velete bıraktı, severek kullanıyoruz efenim.

ara ara çıkan reklam zımbırtılarını dinlemek istemiyor ve çevrimdışı da müziğimi dinleyebileyim diyorsanız premium üyeliğe geçmeniz gerekiyor. aylık 10 tl mi ne, öyle diyollar. geçenler memnun görünüyor. reklamımı dinlerim internetimi de çatır çatır kullanırım, ona vereceğim paraya bir paket daha sigara alırım diyorsanız başka tabi.
Enpara ile derdi ne anlamadığım güzide program. O indirimi geri getir canısı.
benim niye aklıma gelmedi... dediğim müziksel bir uygulama.
son güncellemeden sonra sadece şahsımda mı bilmiyorum fakat biraz ayvayı yemiş gibi. telefonda oluşturulan listelerin pc'ye gelmesi ve gözükmesi yani güncelleme işlemi bir iki dakikayı bulabiliyor. sync sorunu var. ya da server kaynaklı olabilir.

ayrıca şarkı sözü takip etme özelliği de eklenmiş. aylık harcadığım en iyi on lira olmaya devam ediyor. ikinci sırada ise aylık harcadığım en iyi 3,90 lira ile popular science var.

(bkz: entryi gereksiz bilgiyle bitirmek)
en sinir bozucu uygulamalardan biridir. listeden istediğin şarkıya bile tıklatmaz her an fakir olduğunu vurgular amına konulması gerekendir.
müzik bile dinleyemiyorum sildim kodum programını boş boşuna cpuyu meşgul ediyor.
çok muhteşem bir müzik uygulamasıdır. bir haftalığına bedava premium üyelik verdiği zaman hayatımın sanırım en güzel haftasıydı.
gece yatarken sleep kategorisinden bir listeyi açıp rastgele gelen müzikler ile uyunabilecek uygulamadır.
Söyle bir sorunum olan uygulama. premium üyeliğim var. Fakat nedense çevrimdışı dinlemek için yeni şarkı eşleştirmeye( kaydetmeye) çalıştığımda hiç bir şey olmuyor. dolayısıyla artık yeni çevrimdışı şarkı dinleyemiyorum. yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkürler.
değişmezse çok güzel uygulamadır. playstation 4 ün son sürümünde güncelleme ile birlikte gelmiştir. cep telefonunuzdan hangi şarkıyı dinleyeceğinizi böylelikle kolayca tv den dinleyebilirsiniz. *
en sevdiğim ugyulamadır. mp3 indirme rezaletini yaşatmayandır. premium üye olduğumda yükleme yapma işi sıkıntılı oluyor bazen ama yine de vazgeçmediğimdir.
oldukça kullanışlı ve alışkanlık yapan uygulamadır. lakin premium olursanız her ay ödediğin ücret yüksektir. bunu söylemek lazım. bir çok uygulama senelik kesintiye giderken bu uygulamanın aylık 13tl civarı bir ücret istemesi çok fazladır.
Sipotifay diye okunur.
hiç acımadan aylık (yarısı geri ödemeli - enpara) 9.99 tl'yi ödediğim uygulama.

sahi ya. spotify yokken biz neyi nasıl dinliyorduk ?*
yeni hesap açıp bir hafta beleş hak kazandıktan sonra hak bitince yeni hesap açılan uygulama.
sonuçta eset nod32'yi 30 günlük deneme sürümünden sonra silip tekrar kuran insanlarız, bundan mı zarar gelecek *
Vazgeçilmez uygulama. Bu uyguluma insana "müzikleri telefona nasıl tek tek yüklüyordum amk uğraşmam daha" şeklinde bir cümle kurdurtur.Lakin gayette yerinde bir cümledir kendisi.
Soundcloud alternatif olabilir ama tabiki spotify bambaşka.
deezer alternatifi olabilecek bir uygulama idi yalniz spotify, son zamanlar inanilmaz bir muzik cesitliligiyle farki basti.