bugün

telefonumda sorunsuz çalışmasına rağmen bugün bilgisayarımda 'geçerli şarkı çalınamıyor' hatası veriyor, internette bazı linkler buldum ama macbookta çalışmıyor. bunu size niye anlattım çünkü salavat zinciri başlatıyorum anca böyle düzelir, herkesin katılmasını rica ediyorum tşk.
https://open.spotify.com/...st/5Th9qFEGgD3oqgFzQm8mCX hoş bir çalma listesi var ama
Çok çok sevdiğim müzik uygulaması. Bir dönem zam gelinde apple music i deneyeyim demiştim denemez olaydım, kesinlikle piyasada ki en iyi size özel listeler hazırlayan, her daim kullandığım canım program.
Asla vazgeçemediğim uygulama. Böyle en yakın arkadaşım, sırdaşım, kötü gün dostum gibi. Mutlu anımı da üzgün anımı da en iyi o biliyor. Sanırım fazla anlam yüklüyorum ama olsun be verdiğim her kuruş helal olsun.
90lar çocuğu olduğumuzdan mı kan çekti bilinmez ama alternative 90’s listesi çok fena çok..
Gerek normal bir şekilde yaşadığımız karantinasız gerek karantina altında olduğumuz bu günlerde pil görevi görüyor. Çok güzel bir uygulama, yeni şarkılar ve adını bilmediğim arada bir duyduğum sevdiğim şarkıları keşfediyorum. Çok güzel bir şey lan bu müzik. Duyguların nota olup ruha dokunması.. Yapanlardan allah razı olsun.
3 aylık premium hediyesini yeniden başlatmış online müzik dinleme uygulaması.
https://m.donanimhaber.co...-yeniden-baslatti--121758
arkadaş aktivitesi kısmı çok keyifli bir özellik. arkadaş aktivitesi kısmında ilk kime bakıyorsan ona aitsin. evet.
şimdi nasıl ki ingilizce bir uluslararası dil haline gelmişse, bu müzik stream etme platformlarıda aynı şekilde standartlaştırma yapmalı. yani sosyal medyada eşimiz dostumuz bir şarkı paylaşıyor apple music'ten sonra iki saat aynı şarkıyı spotify'da bulmaya çalışıyorum. sesimi duy lütfen spotifycım.
sildim...
Şu saçma uygulamaya aylık üye olup para verenlerin harbiden beyninin zarını s..kıyım..
bazı güzel sanatçı ve şarkılar yok acilen düzeltilmeli.
Online müzik çalma uygulaması. Kendilerinin database’inde bulunan müziklere erişim sağlamaya olanak veren bir oluşum. ilk çıktığı zaman çok büyük bir veritabanları yoktu, fakat son yıllarda popülaritesinden dolayı sanatçılar kapısında yatar oldu. O yüzden arşivleri bayağı geniş. 56 milyon civarı müzik olduğunu okumuştum bir yerlerde, oturup tek tek saymadım.

Görece artı ve eksileri vardır, bana göre en büyük eksisi kapalı kutu oluşu. Müdahale etmek yok, ne varsa onu kullancan canım tadında bir uygulama. Bir eklenti ekleyeyim kullanayım dersen sapıtabilir. Ha bir de bunların yanında premium olsanız dahi en yüksek müzik kalitesi 320kpbs olabiliyor. Kalitesi ses sistemleri için pek tercih edilesi olmuyor maalesef. Müdahaleye kapalı olmasından dolayı aşırı stabil çalışıyor, fakat bir miktar cpu tüketiyor. Çok yavaş bilgisayarlarda cörtleyebiliyor.

Ha bir de aile olayı var ki evlere şenlik, 5 kişiye kadar aile kurup ucuz ucuz kullanabiliyorsunuz. Fakat şöyle bir durum var, üye olurken adresinizi istiyor, o adresi herkesin harfi harfine girmesi gerekiyor. Yanlışlık bilmem ne olursa almıyor aileye. 3 sene önce aile kurdunuz, adresi verdiniz bu sene değiştireyim aile adresimi derseniz olmaz diyor, lan peki adres neydi derseniz onu da söylemem diyor. Yeni birini almayı imkansız hale getiriyor. Tek kurtuluş noktası yeni üyelik yeni aile vs. Biraz lanetlik bir kurumdur bu konuda.

Alternatifleri için;
(bkz: tidal)
(bkz: Deezer)
Üyeliği ücretli olan bir müzik mecrası olmakla birlikte iyi şarkı olduğunu iddia ettiğin şarkıların spotify linkini vermek ne kadar akıl karıdır ki? Hepimiz mi üyeyiz aq?
Keriz söğüşleme platformu.
isveç merkezli müzik uygulaması.
Türkiye’deki ilk televizyon reklamı yayınlamış uygulama.
https://youtu.be/kUrbZujivco
premiumuna sahip olduğum efsane ötesi müzik dinleme uygulaması.rakiplerinin çok önünde.
apple music üyeliğimden geçiş yaptığım müzik dinleme zımbırtısı. yalnız eskiden şarkı atlama sınırı vardı şimdi premiumdan farkı kalmamış bir tek bende mi böyle merak ettiriyor .

edit: geçiciymiş pfff
yuhhh gercekmi bu sebebi nedır RTUK nesıne karşıymış çok merak ettım gerçekten. Gerçi Rtük ne yapsın zaten ceza kesebilecegi bir kaç kanal var onlara ceza yazamadıgı zaman canı sıkılıyor böyle boş işlerin peşine koşuyor onlarda haklı boşmu dursunlar.
Son zamanlarda çokça hata veriyor. podcastlerde de ses ayarı yapılamıyor. Genel bir sorun mu var yoksa telefondan mı kaynaklı anlayamadım ama RTÜK engeli gelirse çok da üzülmem şu haldeyken.
umarım, umarım, umarım rtük'ün çağrısına kulak vermezler de türkiye'deki uygulamalarını kaldırırlar. hatta facebook da twitter da instagram da....belki o zaman hem türk halkı hem de dünya akepe'nin nasıl bir diktatör parti olduğunu sonunda anlar. belki o zaman akepe iktidarı kaybedebilir.
Şu koyduğumun uygulamasını Android 8.0 ile kullanabilen var mı çok merak ediyorum.
Düzgün çalışmıyor diye üyeliğimi sonlandırdım ücretsiz versiyonu hiç çalışmıyor.
Youtube'da reklamlardan nefes alamıyorum ama inadımdan üyelik de yapmıyorum. Şu saatten sonra mp3 mü indireyim?
youtube premıum musıc gayet güzel uzun sureden berı kullanıyorum daha önce spotify kullanıyordum bazı sarkıları bulamadım hep remıx vs yapmışlar YTB'den gayet memnunum.
youtube premıum musıc gayet güzel uzun sureden berı kullanıyorum daha önce spotify kullanıyordum bazı sarkıları bulamadım hep remıx vs yapmışlar YTB'den gayet memnunum.