bugün

free'sinde artık iki şarkıda bir reklam çıkıyor. Eskiden 20 şarkıda birdi.
Şarkının ortasında reklamı sokup neyi ne zaman dinleyeceğine sen karar ver demesen daha bi tatlısın Spotify.
gerçi her ay on tl'yi her türlü hak ediyosun boşver.
hızı, kalitesi, arşivi falan filan mükemmel olan program. yotube'un kapatıldığı andan itibarende ilaç gibi geldi gerçekten.
PC için nimet, tel için eziyet servis. Reklam gelmesine lafım yok isterse şarkı aralarında girsin de kardeşim mobilde istediğim şarkıyı dinletmiyor. Değiştirme içinde sınır var. Muhtemelen pc sürümünde de benzer şey olacak o gün tekrar youtube yolları görünecek.
Yabancı arşivi güzel ama Türkçe arşiv beş para etmez. Yani bi 10 tl etmez fizy varken bana göre.
Web sitesinin tasarımı çok hoş olmuş müzik sitesi. Mobil uygulamada da küçük değişiklikler var. Hız ve akışkanlık bakımından Alternatifi olmayandır.
Telefonu kasmayan, her ruh haline göre playlistleri barındıran, premium üyeliği ucuz, çevrimdışı dinleme ve indirme özellikleride sunan mükemmel müzik dinleme uygulaması.
Türkiye'de ne zaman yasaklanır belli olmaz.
Android uygulaması yeni bi güncelleme almış ve yeni özellikler eklenmiş. Müziklerim ve çalma listeleri artık birbirinden bağımsız.
evin internetiyle sömürüp çevrimdışı dinlemek en mantıklısıdır zira mobil şebekede kota falan bırakmıyor.
şu son 2-3 yıla kadar türkiye'de kullanımda olmayan program. hesap alınamıyordu o zamanlar ingiltere'den biriyle iletişime geçip adres vesayre isteyip edinmiştim, 30 günde bir yenilemek gerekiyordu. ne uğraşmıştım zamanında.
isveçi sevmem için bir neden daha dediğim programdır. müzik konusundaki her işimi görüyor sağolun varolun
Sarhosken kullanmasi zor muzik seysi.
Bu sabah android'e gelen güncellemeyle mükemmel bi görünüme kavuşmuş müzik uygulaması. Bilgisayardaki en son güncellemeye benzemiş.
fizy öldükten sonra kullanmaya bayıldığım site. siteyi korsan, yasadışı zanneden dümbük arkadaşlar dinlenme başına sanatçılara para ödendiğini bilmiyor olsa gerek.
iosda şarkı indirme gibi bi dalgası olup olmadığını merak ettiğim uygulama.
En yakin arkadasimdir. Iyi ki var.
Müziklerinin Ses kalitesi baya iyi olan arkadaş. Para olayıda güzel, dinlediğin şarkının sahibine 100 kere dinlemede 1 kuruş veriyorlar diye biliyorum.
Türünün en iyisi olan uygulama.
Arşivi her derde devadır.
Android uygulamasını az önce indirdim. Fizy vs. Halt etmiş bu uygulamanın yanında. Aradığınız her şeyi rahatlıkla ve muhteşem bir renklilik içerisinde bulabiliyorsunuz. Müzikseverlere şiddetle tavsiye ediyorum.
Bilmem kaç aydır 10 tl vermekten mutluluk duyduğum. Bu mutluluğun giren 10 tl den mi kaynaklandığını sorgulamaya başladığım uygulama.
bana ipodumu unutturan uygulama.
2 gün önce hacklenip yeni sürüm yayınlamış uygulama. Şirket, sadece bir üyenin bilgilerine erişildiğini açıkladı.
engin altan düzyatanlı reklamları yayınlamasa daha güzel olcak sanki.odunsu kaşmir ne amk onu üstüne sıkan erkeğin amk ben.
reklamları da olmasa dadından yinmez müzik hedesi.
kişiyi hammallaştıran uygulamadır. müzik keşfetme mevzusunu oldukça kolaylaştırmış vede basitleştirmiştir.