bugün

şu anki fiyat politikası çok düşündürücüdür...ilk 3 ay 1 tl....neden ????
Kaç para ulan bi premium dediğim ve öğrenci indiriminden bandıra bandıra faydalandığım sadece bir müzüğk uygulaması olmayan, aynı zamanda içerisinde podcastler de bulunduran tecrübeli ve kaliteli platform.
Spotify’a verdiğiniz parayla ev alırdınız.
görsel
2018’de bu kadar dakika müzik dinlediğimi iddia eden müzik uygulaması.
Yazarların playlist önerilerine açığım.
hala bir eski kafa arşivci olduğumdan flacolarak bütün müzik arşivini bilgisayarda ve telefonda tutmak daha mantıklı geldiğinden, hem de "bu nasılsa online bir sistem olur da ileride türkiye'ye erişimi kapatacakları tutarsa bok gibi ortada kalmayalım" diye uzun süre bulaşmadığım, son birkaç aydır da yeni grup keşfetmek* ve playlist hazırlamak için cracklenmiş apk olarak kullandığım müzik sağlayıcısı, youtube'dan daha az internet ve şarj yiyor video datası barındırmadığı için sırf bu yüzden gönlümü feth etmiştir.
2018´da en begendigin sarkilar listesiyle beni mest eden uygulama.iyi muzik, iyi yemek gibi ruhu doyuran az sey var su hayatta.
ayrica su siralar 3 aylik uyelik 1 tl, sonrasinda premiumun standart fiyatindan devam ediyor. spotify´da guzel olan sey istedigin zaman uyeligini iptal edebiliyorsun, islem hemen halloluyor.
Karşıma sürekli "3 ay 0.99" reklamlarını çıkarmasından baygın olduğum bir müzik uygulamasıdır. Şarkıları stüdyo kalitesin'de bizlere ulaştıran bir uygulamadır.
2018de en çok dinlediğin şarkılar listesiyle beni de mest eden uygulama.
Sağolsun işimi baya kolaylaştırdı.
mail yoluyla, reklam yoluyla, şimdide sms yoluyla 3 aylık 13.99 diye rahatsız ediyorlar. insan birimlerine, 'i'm use to spotify, why you are contact to me this problem everyday? i'm use to, but free' yazdım çılgına döndüler. how free? diyor ashdas.

bebeğim benim ülkemde müzik yapan herkesin şarkıları olmadan benim ülkemde bana parayla satamazsın o uygulamayı sen. popişinden kan alırım adamın.

hallelujah!
Çalma listelerimi birleştirmek istiyorum, ama yapamıyorum?

Neden? Çünkü aptal yazılımcıları olan bir servis kullanıyorum.
yaklasik iki senedir kullaniyor oldugum ve öneri algoritmasını aşırı aptal bulduğum uygulama. hayır yani kocaman iki sene olmuş hâlâ mi çözemedin müzik zevkimi?
Neredeyse tüm gün dinliyorum ama önerdiği şarkılarda şimdiye dek beğendiğim şarkı sayısı 2. Müzik zevkimi hiç bilmeyen bir arkadaşımdan tavsiye alsam muhtemelen daha çok şarkı keşfederdim.
Ses kalitesinin yüksek performansı, çeşitli müzik türlerini barındırıp aynı türde farklı tepe sanatçıları peşi sıra çalıp beni mesteden uygulama. Son zamanlarda türküleri buradan dinleyip kıyıda kalmış eskileri günyüzüne çıkartmıştır, sevindirmiştir.
sanırım beni benden daha iyi tanıyor. bazen önerilerde bir zaman dinlediğim sonra unuttuğum şarkılar çıkıyor karşıma ve gözlerimden tabiri caizse kalpler fışkırıyor.

bir müzik uygulaması.
son güncelleme ile birlikte artık kocaman tuşlara sahip olan müzik çalar.

çok başarılı olmuş. özellikle araç kullanırken değiştirmek güç oluyordu. şimdi hızlı bir şekilde tuşların yeri bulunabiliyor ve minimum ıskalama.
apple music çok daha iyi diyen arkadaşlarım var ya kulakları yok ya da beyinleri.
Spotify uygulama kolaylığı, arayüz ve kolay erişimi ile Apple Music ten bir tık öndedir. Fakat ses kalitesi olarak Apple Music çok küçükte olsa öndedir. Ayrıca Iphone kullanıcıları Siri ile etkileşimi olduğu için Apple Music i tercih edebilirler. Ama yinede spotify derim ben. Hem müşteri hizmetleri de çok anlayışlı. Hesap sorunu yaşamıştım. Eski Hesabımı silip yeni açtığım hesabıma 1 ay bedava premium verdiler. eski hesabımdaki listeleri takipçileri yeni hesabıma aktardılar. Teşekkürler spotify.
En sonunda direnemeyip paraya kıyacağım kalite kokan uygulama.
Artık sevebileceğim hiçbir şarkı/tarzı tahmin edemediğinden üyeliğimi iptal ettiğim müzik programı.
Sanatçı engelleme özelliği eklenmiş olan uygulama. işte bu özellik iyi geldi...
yaklaşık 1 aydır free versiyonunu kullanıyorum. 1 aydır daily mixlerdeki şarkıları istediğim gibi başa sarıp, değiştirip dinleyebiliyordum ama bu sabah artık daily mixleri de karışık çalmam gerektiğini öğrendim. du bakalım nereye kadar free gidicez. canımı sıkmaya baslarsa premium üye olacağım gibime geliyor.
t: kaliteli bir müzik uygulaması.
Babalar diye bir çalma listesi hazırlanmış ki öyle ölmeyiz füze at diye bağırası geliyor insanın.
Sadece lafım buna değil gerek deezer gerekse başka her neyse işte(son dönemleri takip edemedim).

Aranızda iki grup var birisi iki uygulamayı karşılaştıran onlara;
Amk evladı kaliteli diye gezdipin telefon en fazla 4000 tl olsa kulaklık olarak kıçı kırık beleş kulağı kullanacaksın sen neyin ses kalitesinden bahsediyorsun Allahın kulaksızı. Millet özel odalarda özle ses sistemleri ile ses kalitesini ölçerken arkadaş birinin sesini çok açıp diğerini kısıp sesi açık olan ooo daha fena diyor. Yada ikisini farklı telefonlardan deniyor(başka platform sanmıyorum amk cahilleri).

Gelelim ikinci kısma;

Youtube ile karşılaştıranlar tama günde 1 2 şarkı dinleyen biriysen işini görür fakat... durun durun bunlar ses kalitesine laf etmiyorlar kusıra bakmayın.
halkbankla premium hesaba geçemedim müşteri hizmetlerini aradım hala olmadı uluslararası ödemelere de açık oysa ki, bu banka kartım netflixte de aynı sorunu verdi
neyse ki android'te apk olayı var da spotify kullanabiliyoruz.