bugün

tadına bakacak hatun kişisi yok mu?
o zaman yanıt verebilirim bu başlığa!

tahmin yürütecek olursam benimki elma suyu, burn tadında bir spermdir muhtemelen.
Herkes tuzluda hem fikir olmuş. Denemenin lüzumu yok yani.
(bkz: tadan bilir)
(bkz: yiyenler biliyor yemeyenler tedirgin)

erkek olarak biz bile iğreniyoruz değdiği yeri çamaşır suyu ile yıkıyoruz ama siz onu ağıza alıyorsunuz o da yetmedi yutuyorsunuz. midenize sokayım başka birşey demiyorum.
sek içmeyeceksin edebinle içeceksin güzel bir sofra olacak yanında beyaz peynirin kavunun yoğurtun yanına da buz gibi suyu koydun mu ağır ağır içmeye başlayacaksın, yoksa boğazında düğümlenir gitmez. tek içmeyeceksin arkadaşına ikram edeceksin ağır ağır içeceksin edebinle kalkacaksın.
(bkz: hiç bilenle bilmeyen bir olur mu)
Bayan yazarlardan çok erkek yazarların yorum yapması da ayrı iğrenç amına koyim.
arkadaşlar bu hanım kızlarımız ille de içtiler diye bişey yok.

sizin iradesiz ve kontrolsüz olmanız münasebetiyle tadını almak zorunda kalmış olamazlar mı yani?

sonra oşkom nodon yolomoyoson!
tuz olmasa her halde evrimleşemeyecektik. adeta tuzda kavrulduk da mayamızı bulduk, hatta yerleşim yerlerinizi su kaynakları kadar, tuz yataklarının yanında da kurduk,

teriniz, çişiniz, sümüğünüz, göz yaşınız, kanınız tuzludur, ayrıca bir takım mikroorganizmaların yok edilmesine de yardımcı olur bu miktar çözünmüş tuz.

Semen/meni canlı dna taşır, protein yağ ve şeker ihtiva eder, tuzludur, bir çay kaşığı meni 5kalori kadardır.

yediğiniz baharatın, meyvenin tadını aldığı bir hurafedir(kesin bilgi) belki ufak tefek farklar olsa da vakıf olacağınız kadar değildir, biraz daha buruk tadı olan kremalı tavuk çorbasına benzetebilirsin tadını,

bööğğğğğ iğrençsiniz ibneler, tatmadınız sanki, o söylüyor bu söylüyor, kız arkadaşım dedi, he he yedik biz de...
kiz arkadasim yuttuktan sonra obustum oradan biliyorum.
Bamyanın ekşiliğidir o.
başlığa kadınlar yorum yapsın ki bundan hoşlananlar da var yadırgamam,ama bu kadar erkek cidden spermin tadına baktı mı lan oha..hakkaten iğrençsiniz ibneler..başlıkta 1 kadın varsa 10 erkek var ve ciddi ciddi tesbit sıçmış adam kendi baktığını itiraf etmiş yok artık..çoğu da homofobik bu tiplerin ironiye gel

tatlı tuzlu diye değil de bu kadar sıcak olmasına şaşırmışlardı genelde..(vücuttan çıkıyo ne olacaktı ki başka)
(bkz: bir arkadaştan duydum)
Spermin beslenmesini sağlayan madde frukrozdue ve fruktoz meyve şekeridir ama bunun miktarı ejekülatta çok azdır spermin tadı muhtemelen içreğinib çoğunluğunu oluşturan bazik prostat sıvısı oluşturuyordur ki bu da acıdır yani acı tatlı arası bir tadı olduğunu düşünüyorum.
Tadına bakmayan yoktur.

Hiç degilse kendi sperminin tadına bakar.
40 yıllık ömrü hayatımda tadını hiç merak edip de bakmadğımdır. kadınlara göre bazen tuzlu bazen tatlı bazen de ekşi olabiliyor. açık ve net.
Bilinmeyendir.

Arkadaş tadına bakmayan yokmuş diyince hemen gidip tadına bakayım dedim lakin benim spermim yokmuş.üzüldüm.

benim neden spermim yok ulan!
(bkz: babamın sütü çok acı)

bir turkiye gercegi.
cevabını sadece erkeklerin vermesi ülkedeki homo sayısının artmasının bir kanıtı kanımca.
Tadına bakılmayacak kadar kötü değil. Bence bakmakta fayda var. Hem çok faydalı bi vitaminmiş kendisi karartyy hocama göre. Pişman olmayın tadın öbür aleme gitmeden önce. Bi kereden bi şey olmaz.
Bilmiyorum ve bilmekte istemiyorum.
ögghhhhhh

öğürten başlık evet.
Çok yemiş arkadas sayesinde ogrendigimiz tattir.
Deneyenlerden öğrendiğimiz tattır.
Enfes olan tad.