bugün

(#7659732) nolu entarisi ile bi hoş etmiş yazardır. bi tokyo yapalım senle. *
ayrıca hoşgelmiş 7. nesil yazar.
(bkz: sözlük emekçisi)
hoşgelmiş nesildaşmıştır.
(#7718744) nolu entrysinde gülücük işaretini gördükten sonra beni dumur eden yazardır.
sanırım anketlerle dikkat çekmeye çalışan bişe.
jinekolog olması muhtemel ya da cinsel sorun hatlarının ucunda soruları içtenlikle cevaplayan bir sözlük emekçisi insanı.
(bkz: #7659732) entrsiyle benzer yönlerimizi ortaya koymuş yazar.
(#8232396) doğru tespit yazarı. seviyorum böyle yazarları daha fazla olmaları gerek bu ülkede.
hayvanlarla çeşitli fanteziler denemeyi seven psikopat yazar.
Antidepresanlarla yaşıyorum *
karafatmayla ilgili küçük deneyimlerini okurken kendim yapmışcasına haz duyduğum yazar.
tam da şu anda çocukluk özlemi depreşmiş yazardır. aksiyonlu bir çocukluk geçirmiş belli ama o son karafatmaya su enjekte etmeseydi iyiydi.
sakin olun şampuanlar. hayal dünyası geniştir kardeşimin. ondandır entrylerindeki bu olağanüstü fantaziler. *
bir hayvansever * olarak deneyimlerini okurken izlemişçesine eksilediğim yazar.
(#12836189) entrysini başbakanlığa bildireceğim yazar. Fikir özgürlüğüne sonsuz saygılıyım, fikir özgürlüğünün sonsuz savunucusuyum ama bu fikir özgürlüğü değil, hakarettir.
görüldüğü kadarıyla hoş entrylerin sahibi. umarım kendisini zor durumda bırakabilecek entryler girmez.
başbakana ettiği hakareti şikayet edeceğimi duyunca hemen kaldırmıştır kendisi. Ya kaldırmayacaksın, ya da etmeyeceksin.
7. nesil yazar. iyi şeyler yazıyor. aynen devam.
bana şakirt demiş hyazar kişisi. bu yakıştırmayı duyacağım aklıma bile gelmezdi azizim, sen çok yaşa.
(#12901699) teorisine göre kokuşmuş bir dünyada yaşıyoruz. sanırım o cennette. *
(#12924739) bana teşekkür etmiş yazar.

not: entry çok uzun olduğu için ve genelde aynı tarz şeyler yazdığı için okumadım entry sini.
türk kızı eleştirilerine kendisini siper eden yazar.

bilmiyor ki savunduğu kızların kendisine neler edeceğini.
takip edilesi yazar.

şu sözlükte amma takip edilesi yazar var ha. şunları bi' listeye kaydedeyim. *
(bkz: yedinci nesil çaylak)

başlık altlarında durmadan hakaret ederse çok yakışacak profiline yedinci nesil çaylak yazısı.
kimseye hakaret etmedim herkese sıfatlarını söyledim.

can yücel'in bir sözü vardır.

--spoiler--
bizim orda göte göt derler
--spoiler--