bugün

sözlük yazarları çirkin olur düşüncesinin doğruluğu açısından denenesi kampanyadır.
(bkz: yeg yee)
(bkz: sozluk yazarlari cirkin insanlardir)
(bkz: sozlukte kimler kiz imis rahatca ogrenelim kampanyasi)
(bkz: sozlukte guzel kiz var mi imis bilelim kampanyasi)
alın ak ve yüz pak bir şekilde, yüreklice katılınacak kampanyadır. *
hodri meydan ahanda ben:

http://www.museum.tv/arch...arryIMAGE/hagmanlarry.jpg
benim ki portre mi olsun tam boydan mı?

diye sorulası kampanya..
çok kişinin şebek fotoğrafı koymasını gerektiren kampanyadır.
100x100 fotoğraf sınırı olduğu sürece katılamayacağım kampanya.
libidosu yüksek yazarların avatarı yüksek yazarlara yavşamasını beraberinde getirecektir.
kız bulma konusunda verimsiz bir döneme giren, bunalmış sözlük yazarlarının sözlük üzerinden sevgili bulma girişiminde bulunmak istemesinden doğan kampanya. gerekli midir? bilmiyorum ama isteğe kalmıştır. alanın da verenin de razı olması derumunun sağlanması gerekir.

(bkz: asılan asılana)
(bkz: aynı kızı hedef alan sözlük yazarları)
(bkz: sozluk yazarlari cirkin insanlardir) başlığı üzerine esprili bir yaklaşımın çok ciddiye alınarak, kız meraklısı imajı çıkarılmaya çalışılan başlıktır.
"ne güzel olur valla" kampanyasi. ak koyun kara koyun belli olur kanimca.

biz de adet böyledir, güzeli ağlalatırlar, çirkini söyletirler. ayrıca yazarlarin sözlükten kiz bulmasi neden bazi yazarlari bu kadar derinden yaraliyor hiç anlamış değilim. nerden biliyorsunuz kizlarin da burda erkek arkadaşı aramadığını ? herkes işine baksın. başkalarının özeli bizi ilgilendirmez derim.
(#1937145)

kesinlikle resim istiyoruz.
(bkz: dişi yazarları deşifre etmek)
bence böle kampanyalarla uğraşmayalım. direk sevişelim. bu mudur niyet?
http://img179.imageshack....179/6769/ozgurluk2xx6.gif
gereksiz durumdur. burası internettir, yani hiç bir şeyden emin olabilemezsiniz.
(bkz: goygoycu)
bazılarının daha kolay yavsamaları ıcın gereklı durumdur. tabi kım koyar o da ayrı bi soru... evde kalmışlar koyar...
(bkz: evde kalmıslara kım koyar)
(bkz: cevap nıteliğindeki entryler sılınır)
bir sure once koymus olarak bilmeyerekten katildigim kampanyadir. cok merak edenler ozel mesaj fasilitesi ile rahata erebilirler.
ayakkabı süngerimle (nubuk için) destek verdiğim kampanyadır.
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: yonja)