bugün

Kesin oralarda bir haltlar yiyordur , yoksa niye vermesin.
En klasik bahaneside ya sen bana güvenmiyor musun , güven olmadan nasıl yürücek bu ilişkidir , mantıklı gelebilir ama aman sakın tongaya düşmeyin sayın sözlük yazarları.
Madem güven şart bana güven ayrımız gayrımız gizlimiz saklımız olmasın diyerek indirin darbeyi.
Ha ilişkinin bitmesi pahasına hala şifreler konusunda inatçıysa , ayrılın.
Büyük ihtimal kütür kütürdür yenge erik gibi ...
sosyal medya şifrelerini isteyen ağır kekoyla birlikte olduğu için acınacak insan.
sevgili olduk diye tüm özelimi sana açmak zorunda değilim şeklinde düşünen kişidir. haklıdır da.
Şifreleri istemek ne saçma şeydir. Bir insan neden sevgilisinden bu şifreleri ister. Belki ben arkadaşlarımla bana özel şeyler paylaşıyorum belki kimsenin bilmemesi gereken neden bunları okumak ister.
(bkz: karşındakine güvenmemek)
millet sosyal medya şifresi için sevgilisiyle kavga ediyor.benim bir sevgilim olsa ona da vinci nin şifresini bile veririm. sözünü aklıma getiren sevgilidir.
vermeyenini bilmem de isteyeninden hemen ayrılmak lazım. telefonunu istemesinden, banka kartlarının şifresini istemesinden farkı yok sosyal medya şifresi istemenin. insan kendine özel bir şeyler olsun ister, zaten her paylaştığını beğenerek/yorum yaparak/retweet ederek yeterince rahatsız ederken bir de şifreni isterse bardak taşar. hayır bunu kabul etsen 2 gün sonra ortak hesap kullanalım talebi gelecek.
Sen verirsin o asla. Nedenini soranda yok abi kızların ilişkilerde üstünlüğü var genelde
Ya cok dominanttir yada onemli birseyler gizliyordur.
kesin başka biriyle bi ilişkisi olan sevgilidir. bunu inkar edenler de bi kaç kişiyle ilişki içerisinde olanlar ya da bu potansiyeldeki insanlardır. net kere net.
"abuk subuk atılan mesajları görünce bana kızıp sinirleniyorsun" bahanesiyle şifresini vermeyen sevgilidir.
-mesene sifreni ver.
+ne msn i bee.
-verecesin mesene sifreni. ya da yilmazi sileceeesin meseneden.
+ne yilmazi be salak. yilmaz kim?
-sileceeesin kizim. bak valla bi yumrukta gözünü morartirim.
+berkecan biz ayrilalim bence.
-aaaa. aaa. tamam bebekim. agucuk bugucuk. verme tabi bebisim. senden sifre isteyen mi oldu.
+ heee söyle adam ol.
Derhal terkedilmeli.

kimse kusura bakmasın.
bir kız en ayıp en gizlisini-regl,adet- çok rahatlıkla sevgilisine söylüyorsa arada gizlilik kalmamış demektir.

konu şifre istemek olunca güvene bağlıyor.
pardon da eğer mesele güvense sen nasıl bu kadar güvendin de gizlini açık ediyorsun?
çoluk çocuk işleriyle uğraşmayı sevmiyordur.

oyun oynamıyordur, ilişki yaşıyordur.

gidip de karşı tarafın şifresini filan istemek gibi işlere giren olgunlaşamamış kişiyle ne işi olduğu merak edilir.

(bkz: #5100819)
Belki de şifreleri vermemesi sizin ruh sağlığınız için daha iyidir. Malum kontrol manyağı oldu herkes.
Olabilir vermeyebilir. ancak bu sevgili aynı zamanda birlikte otururken telefon gelirse cep telefonunu alıp yanınızdan uzaklaşan sevgiliyse küreğin tersi ile ağzının üstüne vurulacak sevgilidir.
bir şey çevirdiğine işaret olabilir.
Güven falan ayaklarına girecek sözde uyanık kişidir.

Sakın ha sakın yemeyin.
keylogger'ı hak eden sevgilidir.
Buda bir güvensizlik durumudur.
Yada benim gibi kullanmayan birini bulun.
ya bilmiyorum ama bu bir sınır meselesi bana kalırsa.

çok kıskanç biriydim. artık makul seviyede bir kıskançlığım var. geriye dönüp baktığımda gerçekten bir sınır meselesi bu.

çünkü kıskançlık arada yemleyip sakinleştirdiğiniz bir kısrak değil. sonu gelmiyor.

kiminle konuştun diyorsun? arama kaydını göster diyorsun. sonra fotoğraf at diyorsun. sosyal medya hesaplarını istiyorsun. peşine birini takıyorsun. çok şükür bunları yapmadım ama dur demezsen hakikaten sonu yok. en fenası da karşındaki artık dur dediğinde direkt kopuyorsun. "lan yoksa?"dan başlıyorsun ve durduğun yer ilişkinin bittiği an oluyor.

bence serbest bırakmak lazım. bi bok yiyecek olan her türlü yiyor zaten.
Herkesin kendi hayatı vardır, sevgililikle hayat birleşmez. Lütfen özel alanları ihlal etmeyin ve...
Şaka şaka. Bir şeyler gizliyordur, bi haltlar yiyordur. "bana güvenmiyor musun yeaağğ" atağına geçince kanmayın, Evet güvenmiyorum deyin. Ama içinizden.

Allah bilir ne dolaplar dönüyordur mesaj kutusunda. Şüphe tek gerçektir der ramiz baba, şüphenizi diri tutun. En fazla paranoyak olursunuz korkmayın.
sizinle vakit geçiriyordur, ciddi düşünmüyor. zaten 3-5 ay sonra ayrılıcaz o kadarına da gerek yok, fazla bilmesin sonra sorun çıkartır diyordur içten-içe.
Biri beni aydınlatsın. Ben anlam veremiyorum niye ?
Benle mi uğraşacak mk. Vermez vermez. Güvenmiyorsam çeker giderim. işte o kadar.