maçların kesintisiz ve hd izlenebildiği programdır fakat ssl için pek işe yaramaz.
donma sorununa karşı ise buffering dediğinde beklemek vey kaldırıp tekrar yüklemekten başka çare yoktur. ha bir de ttnet'e küfredebilirsiniz.
1 - adresinden programı yükleyin.

2- adresinden maç yayınları hakkında bilgi var. maçın üstüne geldiğiniz de en solda hangi kanalda yayınlandığı gözükür.

3 - adresinden izlemek istediğiniz kanalı tıklayın. maçı seyredin.

not: kotalılar için tuzlu bir seçenek. haberiniz olsun.
nasıl oluyor bilmiyorum ama yayını ne kadar çok kullanıcı izlerse o kadar kesintisiz gösteren programmış.

edit: nasıl oluyor bilmiyorum ama kötülenen entrydir.
(bkz: radyonun resimlisidir) * *
1)
http://www.tamindir.com/hotspot-shield/
indir, kur, çalıştır.

2)

indir,kur, çalıştır.

3) maç saatine yakın

adresini ziyaret et.

tebrikler!!! sopcast'ten hd kalitesinde maç izlemeyi öğrendiniz.
daha geçen ay tanışmama rağmen kendisine pek bi ısındığım, sarıp,sarmalamak suretiyle benimsediğim program,ne diyim allah herkese böyle bir program nasip etsin!

(bkz: allahım sana geliyorum)

(bkz: noluyo lan)
indirdikten sonra kanallarin icinden movie groups'a girin, sinemada hala olan filmleri dahi izlemeniz mumkun ki su an spider man 3 u izliyorum.
1mb bağlantı ile derbi maçı taş gibi izlememi sağlayan şey. ses süper, görüntü süper, maç süper.

edit: beceremeyen arkadaslar özelden rahatsız edebilir.
edit2: bu kadar beceremeyen oldugunu tahmin etmiyordum. neyse yardımcı olabildiysem ne mutlu *
3.0.1 (mart 08) versiyonu için:

bu sene ilk defa nba playofflarını* kesintisiz izlememi sağlamış müthiş p2p olayı. ya nba tv'nin salak maçları verme geleneği yüzünden dallas-gsw serisini kaçırsaydık ? çok iyi oldu bu çok. ayrıca premier league maçlarını da kesintisiz verir, arada sırada tsl maçlarını verdiği bile oluyor*
kotalı adsl kullananlar için hiç de ücretsiz değil. tavsiye edilmez.

uyarı! : deli kota yiyor benden söylemesi.
"kaliteli" link kardeşliği programı... *
ile birlikte kullanıldığında harikalar yaratabilir.
view countu yüksek canlı yayınları kesintisiz & sıfır donma ile keyifle izleyebilirsiniz.
her maç öncesi link arayan yazarlara şiddetle tavsiye ederim.
telif haklarını çiğnemenin sınırı olmadığını gösteren program. bundan sonra canlı konserleri de bilgisayarınız başından kalkmadan izlersiniz artık.
yemişim androidi iosu. Asrın buluşudur Sopcast. Dün aksam juventus galatasaray maçını internet hızım düşük olmasına rağmen kesintisiz, takılmadan sky sport hd den izlememi sağlayan programdır. Emeği geçen herkesin gözlerinden öperim.
1 mbit hızda, 3 dakika da bir, bana bir kare resim gösteren program.

(bkz: eksik kalsın)