bugün

beşiktaş' ın, zorlanmadan kazanacağı maçtır.
beşiktaş' ımızın farklı kazanacağı maçtır. ben burdan 4-0 diyorum. ordan ne olur bilmem. * * *
ibrahim üzülmez in cezalı, murat şahin, mehmet yozgatlı ve bobo nun sakat olması nedeniyle oynamayacağı fakat beşiktaşımızın rahat kazanacağı maçtır.
http://www.bjk.com.tr/tr/haberler.php?h_no=10603
rüştü reçber'in beşiktaş kalesini koruduğu maçtır. aydın karabulut'un ilk kez bir lig maçında ilk 11'de olduğu karşılaşmadır ayrıca.
kasımpaşa nın beraberliği kurtaracağı maçtır.
sopcast 36. kanaldan izlenebilen maç.

edit: size iyilik de yaramıyor a.k. bunu neden kötülediniz oğlum. seyretmezsen seyretme. allah allah.
Beşiktaş'ın, değişik bir 11 ile çıktığı karşılaşma.
oynanmasına gerek olmayan maçtır, görüldüğü gibi golleri kimin atacağına kadar her ayrıntı belirlenmiştir.
sopcast kullanilarak izlenen mac oldugu belirtilmis lakin daha fazla kisi izlesin, daha kaliteli izlensin. neticede p2p olayi degil mi.

dan (bkz: sopcast)i indirip, kurup, internet explorer ile izlenebilir. # 36. kanal...
kasımpaşa'nın 1-0 öne geçtiği karşılaşma.

(bkz: yuh)
(bkz: ikinci ibb vakası)
rüştü varken hiçbir şeye şaşırmamak gereken maç.
severim* böyle askin izdirabini özlü sözünü aklıma getiren mac. ulan biraz tempolu oynayin bu ne be ? Langırt mı oynuyosunuz ? adamlarin 45 dk boyunca kaleye geldigi tek pozisyonda alti besiktasli üc kasimpasaliya karsi acizleri oynadınız lan. Su kasimpasa degil süper lig, lig a da bile düsmemeye oynar. Biz mi ? Biz yine bitmesin dertler s.ime kadar besiktasliyiz ölene kadar deriz. Neyse felaket tellalıgı en sevmedigim seydir. hadi kartallarım göt edin beni ben de göt olmanın en zevklisini yasiim.
an itibariyle devre arası olmuş ve rüştünün güneye yerleşmesi gerektiğini anladığımız maçtır. ertuğrul sağlamın devre arasında bir hamle yapmaması durumunda maçı ve burak'ı kaybedeceği maçtır.
beşiktaş'ın kaçırdığı bir iki gol pozisyonunu saymazsak, bol pas hatası yaptığı, koşmadığı, adeta durarak oynadığı, geçen yılki iç bayıcı halini hatırlatan maç. mücadele eden, birşeyler yapmaya çalışan bir serdar özkan, aydın fena değil bir de her zamanki gibi nobre. burak aynen devam, beşiktaş'a hiç birşey vereceğine inanmıyorum. yine pozisyonları öldürüyor, etkili değil, kurtulduk sanmıştık ama meğerse çekecek çilemiz varmış.
rüştü'ye gelince, jübile zamanı gelmiş geçiyor kanımca. beşiktaş'ta görmeye asla alışamadığım ve alışamayacağım oyuncu. hiç ama hiç güven vermiyor. ne akla hizmet yöneticiler aldılar anlaşılır gibi değil. rüştü zamanlama hatası yapıyor, yavaş, sakar hareketleri ile ürkütüyor.
velhasılı ikinci yarı da böyle oynamaya devam edersek, 2-0 olması işten değil. kasımpaşa çok daha azimli zira. umutsuzum yani.
medyumluk kabiliyeti olan bunca sözlük yazarını tanımamızı sağlıyor bu maç teşekkürler kasımpaşa.
2. yarı başlamıştır. Burak çıkıp, genç Batuhan girmiştir
rüştü'nün, kalenin içine doğru atlayıp kurtarış yapmaya çalışarak kaleciklikte çığır açtığı maç. rüştü ve top aynı hizada buluştuklarında kale çizgisinin bir metre gerisindeydiler. gol oldu tabi.
beşiktasın su an itibari ile malup oldugu mac.
macı izlemek yerine internet cafede takıldıgım için skorun 1-0 oldugu mac. simdi izlemeye gidiyorum ve yeniyoruz.

edit : 23,41 itibari ile ;

gittim ve yendik.

sonuc: 2-1
ikinci yarıda burak'ın yerine batuhan'ın, aydın'ın yerine ibrahim akın'ın girmesi ile daha bir canlı beşiktaş seyredebildiğimiz maç.
nobre'nin bir şutu kaleci ve sonra direkten döndü. hadi hayırlısı.
rodrigo tello'nun tsl'de ilk asistini yaptığı karşılaşmadır.
ibrahim toramanın forvet olma yolunda bir adım daha attığı maç.
Serdar Kurtuluş'un, Ricardinho'ya güzel bir asist yaptığı karşılaşma.
serdar kurtulus'un al da 90a tak dercesine ricardinho'ya yaptığı asistle 2-1 olan maç.

edit: bu pası ricardinho 90a yollamak yerine yerden bir vuruşla göndermeyi tercih etti.
ertuğrul sağlam'ın devre arasında burak'ın yerine batuhanı, aydın'ın yerine ibrahim akın'ı ve cisse'nin yerine korayı oyuna almasının işe yaradığı maçtır.
güncel Önemli Başlıklar