bugün

son dakika bir magazin haberidir. insanların medya da görünmek için yapamayacağı hiç bir şey olmadığının bir göstergesidir.
(bkz: vah vah vah)
(bkz: reyhan karaca)
(bkz: mustafa topaloğlu)

edit:başlık düzeltilmiştir
edit2: başlık 2. kez düzeltilmiştir. bi başlığı düzeltemedim la ben de mi uzaylıyım yoksa
albümünün çıkacaığına işarettir.
olanı söylemektir. hepimiz uzaylı olduğumuz için iddia değil gerçek. dünya uzayın bir parçası. ama dünya dışı uzaylıyım diyen olursa tikkat etmek kerekebilur.
neresinden, içinden mi?
dolaylı olarak kadir inanır'ın da uzaylı dayısı olduğunun iddia edilmesidir.

(bkz: yalan söylüyorsun)
eşcinsel olduğu düşünüldüğünde mustafa topaloğlu ile ilişkiye girdikten sonra kendini uzaylı ilan etmiş olması mümkün pop şarkıcısı. **
(bkz: genç marslılar rahatsız)
(bkz: bi cisim yaklaşıyor soner abi)
uzaylıların müzik zevkine tükürme isteği uyandıran durumdur.

dünyadan galaksiye düdüt: ulan işgal edicekseniz edin gari dünyayı, kulaklarımıza neden işkence ediyorsunuz? * *
(bkz: modifiye uzaylı) *
kadir inanır ın yeğenine yalan söylüyorsun repliğiyle birlikte ağız burun dalacağı, zavallı kişi söylemi. uzaylı olmak neden bu kadar çekici onu da hiç anlamam. dikkat çekmek istiyorsan başka yollara danış bu ne malca davranış böyle ya!
bu ne böyle ya, yakında komşum olan hatçe teyze de uzaylı çıkar. tırtsım.

(bkz: ben tekim siz hepinizsiniz)
(bkz: sonar aracı)
o uzaylı olsa erdoğan arıca'nın takımları paso küme düşmezdi. insan abisine iki taktik verir.
(bkz: bende harranlıyam)
(bkz: jupiter gozlum)
doğrudur. bu gibi iddialarda bulunmak her daim kafanın güzel olması ve saçmalamak gibi uzay gribi belirtilerindendir.
reklam emaresidir. yeni albüm çıkacağına işaret eder.
kendini gündeme getirmek için söylediği saçam sapan birşey.