bugün

prison break'in 2. sezon 22. bolumunun adi. Ayrıca sezon finali
prison break'in 3. sezonunun geçeceği hapishane demeye bin şahit gereken iğrenç ötesi bir yer. *
tüm psikopatlar burada diye reklamı yapılan ancak süt kuzusu parlak çocuk michael scofield a bile sataşanın çıkmadığı kale bozması mekan. içeride kendi halinde oynaşan yığınla etkisiz eleman, manyak diye yutturulmaya çalışılan sammy ile çakma kabadayı lechero dışında pek adam da göremedik, gerçi ben t-mac bozması veletten hala umutluyum orası ayrı, dördüncü sezon onun olacak sanki.
her türlü pisligin kol gezdigi hapishane.
(bkz: prison break)
kaçılacak diğer tüm hapishaneler gibi buda kaçmanın imkansız olduğu hapishanelerden biridir. taki scofield kaçana kadar.
adı her daim prison break ile anılacak olan sanal yahut gerçek hapishane.
ilk kaçan insanın michael scofield olduğu, icin de zararsız malların olduğu bir hapishane.
league of legends tam anlamıyla OP bir support.
league of legends oyununda support görevini uslenen herodur ultisi tuttuğu taktirde bir anda katliam olabilir.
(bkz: la planta)
prison break'de buradan çıkış yok şeklinde bir alt başlığı olan, en tehlikeli suçluların hapsedildiği, güvenlik güçlerinin bile artık uğramadığı hapishane. ölümüne dövüşler, açlık, susuzluk sona'da normal gündelik olaylardır.
müthiş op league of legends şampiyonu. çok güçlüdür. lich boğan çıkarsanız tozunu attırırsınız.
league of legends şampiyonudur. her maçını en az 30 asistle bitirir. desteklediği sihirdarı kendisinden daha çok kasar, sup sonuçta. on numara karakterdir.
7. nesil yazardır. Sanırım nick değiştirmiştir.
yeni kostümü ile amanın dedirten şampiyon. 3250 de olsa alınır kurban o kostüme.
lich boğan çıkıldığı zaman rahatlıkla mid herosu'na dönüşebilen champion.
Suphi altindoken adli cani insana en layik yer.
efsane bir league of legends şampiyonudur. 2 yıldır bu oyunda hesabım bulunuyor ama gelin görün ki sadece 13 level olabildim çünkü oyun beni hiç sarmadı, ta ki bu hero ile karşılaşana kadar. bağımlısı olduk aq.

asırlık sopa ardından lich boğan çıkarsanız yardırırsınız. 32 asist gördüm kendisiyle. *
oyun taşıyan supporttur. bu kadar net söylüyorum. ortalığın ağzına tükürme fırsatı verir. thresh'miş blitz'miş bunların hiçbirinden korkmuyorum. çıksınlar karşıma, hepsine tek atarım bu kadar netim.
sona oynayıp dj sona almayanı dövüyorlar zaten. oyun başladıktan birkaç dakika sonra işi gücü bırakır sürekli toggle atarsınız takımdaki piçler halay çeksin diye.

tek atabilen support.
agresif support oynayanlar en birinci tercihidir. iyi oynandığında takımını zafere götüren suppottur kendileri.
Oyun başı çok kırılgan olması nedeniyle benim hoşlanmadığım supportlardan biridir. Bir taric değildir.
verdiği bakınızlarla beni güldüren yazardır. varolsundur.
En op karakterimdir. Evet lan lol oynuyorum arada nolmuş. Çok ta sevdim yani. Ama sonayı genelde bilmeyenler oynuyor. Destek itemleri falan çıkıyorlar. Lan olm çık lich ini zhonyanı nüfuzlu ayakkabını kraşendoyla tekle lan. Koridoru zaten adc olmasa tek başına kontrol edebilen bi hero. Bi koyuyorsun yarı can. Bi daha sokuyorsun can yok gibi bişey. Kulenin altına kaçır lwlini kas. Bok gibi adc ye bile oyun aldırırım sonayla valla.
Hunharca entry giren yazar, hey maşallah.