bugün

Yeni başlamış bir fox dizisi.

Başından mantık hatası barındıyor. işin iç yüzü bilinince bu tarz dizilerden hiç tat alamıyor insan. Savcı mahkumun ayağına mı gidiyormuş türkiye de. Hem de bilgi almak için. Pehh. Segbis denen bir şey var.
mecnun var diye açtım 5 dakikada duygusalıktan patladım.
yazık olmuş mecnun a.

tabi duygusal dizi sevenler hoşlanabilir sonuçta koca mecnun oynuyor. kötü işte yer almaz o.
son.

ne kazandım?
Medcezir ekolünün 2021 model dizisi.
Son.The end.
efsane dizi, çeşme çok güzel yer.

dizinin kurgusu hiç sıkmıyor böyle devam.
Ailecek izleidiğimiz, Mecnun'un savcı olduğu dizi. Mecnun'un kızı bayağı güzel.
savcının bu bölümde vurulduğu dizidir her cuma izlediğim dizidir.
Bu dizinin içten içe kızların maço erkeklerden hoşlanma içgüdüsünü empoze etmesi sinirimi bozuyor. kimse kimseyi kandırmasın dışarda hem maço olup hem de kadına değer veren çok nadir erkek tanıyorum. maço erkek kadını manipüle eder, otoritesi altına almak ister belki dövmez iyi davranır ama baskısını hep hissedersiniz. dizide ütopik bir maço erkek yaratılıyor maçoyum ama kadına değer veriyorum sevdiğim kadın benden habersiz istediği yere gidebilir ona güveniyorum. maço olup böyle düşünen bir erkek modeli dünya üzerinde yok kızlar çıkarın bunu aklınızdan. 18 yaşında baba sevgisi eksikliği veyahut başka bir sevgi açlığından beni anlıyor seviyor diye gözünün içine baktığınız o maço erkekler 5 yılda hayatınızı mahvediyor ve 30 yaşınızda mahkeme mahkeme dolaşıp boşanıp kurtulmak istiyorsunuz. ama boşanamıorsunuz da çünkü öldürülme, çocukları göstermeme gibi şeylerle tehdit ediliyorsunuz. evet dizide yaratılan akgün ve soner karakteri dizi çerçevesi içinde baktığımızda kadına değer veren adam gibi seven incitmeyen tipler olarak çıkabilir karşımıza ama emin olun gerçek hayatta eray gibi sakin çocuklar size zarar vermez. belki aldatılırsınız ama bir sokak başında sizi her an öldürebilcek potansiyeline sahip hasta ruhlu erkekleri hayatınıza sokmamış olursunuz. o yüzden 17-18 yaşındaki genç kızlara tavsiyem diziye kendinizi kaptırıp maçovari it puşt kılıklı tiplerle sevgili olmayın rica ediyorum bu kötülüğü kendinize yapmayın.
soner karakteri efsane bu arada.

https://youtu.be/uQ9ogGe3gdw