bugün

her ambulansa bir türbanlı kampanyasının sonucudur.
Hakikatten ibretlik tespittir. Kafalarinda bir turban ellerinde cantalar apartmandan yukari dogru doktor edasiyla kosar bunlar "hasta da hipotrsjxbdjxnxdjzj baslangici var" spent lutfn tribine girerler m k larim sizi sinir oldum bak simdi.
mumkunse sağlık sektorune almasinlar bunları. gecenlerde aile hekimliğine igne yaptirma gittim. orospu cocuguna diyorum "bel agrim var, hareketlerim kisitli.. " amk kevasesi elini bana degdirmeden igne yapmaya calisiyor. onun " yapamadığı hareketleri " benim yapmami istiyor. ulan belim dönmeye dönmeye iğne yaptığı yere pamuk bastım. hemde cift igne yedigimden sağlı sollu. oksijen gitmeyen beynini sileyim senin.
tereddütsüz işten kovulması gereken güruhtur. hem yabancı erkeğe dokunmayı günah sayarlar, hem de sağlık alanında çalışırlar. bu ne yaman çelişki?
o çok değerli saçlarından çeke çeke silkilmeleri gerekir. kendilerine gelmeleri için tabii.
o ambulansa giren kadınlar torpille mi giriyor. hepsi sınavdan yeterince puan aldıkları için oradalar. sırf türbanlı diyede meslekten ihraç edilme diye bir şeyde söz konusu olamaz.
burada kadının çalışmamasını isteyen toplum diye başlık açsalar hepiniz yardırırsınız.
ibne kılıklı entelleri bi hayli rahatsız etmiş durumdur.
tabi alıştınız, yıllarca göremediniz kamusal alanlarınızda.nereye gitseler sizin şerefsiz kamusal alanınız vardı , yasaktı.şimdi garibinize gidiyor tabi hay allah nerden çıktıysa bu insanlar.senin bi kere dönüp bakmadığın yerden çıktı.hep oradaydılar.şimdi o lanet olası çenenizi kapayın ve kendi faşist kamusal alanınıza dönün hoşunuza gitmiyorsa.
Dövmeli ambulans çalışanı diye başlık açılsa insanları dış görünüş ile yargılamayın diye bik bik öten sözde özgürlükçülerin iki yüzlülüğünü gösteren çalışandır. Bir baştan söyleyeyim türbanlı değilim lakin her inanca saygım sonsuz.işini iyi yaptıktan sonra ister türban takar isterse mini etek giyer. Umarım beynine oksijen gitmeyen çifte standartlıların psikolojik şiddetine maruz kalmadan işine gücüne bakabilir.
Aynı zamanda instagram hesabında en az elli layk alan çalışandır.
türbanlı ambulans mı çıktı amk? artık seçim yaklaştıkça şakirtlikte son seviye demekki. *
yobazların saptırdığı meseledir. meselenin özü şudur:

bunların türbanlı bacıları ambulanslarına düşen yabancı erkekleri ellemekte midirler, yoksa ellememekte midirler? lazım geldiğinde mahrem yerlerini görmekte ve hatta oralara bile müdahale etmekte midirler, yoksa etmemekte midirler?

hele şu soruma bir yanıt verin yobazlar, sonrasını ayrıca görüşürüz....

not: tıbbi müdahaleyi neden "yabancı erkeği ellemek" diye tanımladığımı soracak olanlara yanıtım şudur: sorumu yobazlara sorduğum için onların terminolojilerini kullandım.
Akşam haberlerinde kaza haberlerinin gözümüze sokulan ayrıntısı. Anladık başı kapalı ekmeğinde bir kadın. BAŞI KAPALI HE AMK TAMAM.
ne oldu sedyedeki hasta türbanına dolanıp sedyedenmi düştü .
Her ambulansta bulunandır. Mutlaka bir çalışan mutlaka türbanlı. Maşallah maşallah. Evet.