bugün

pkkli teröristleri sayısız defa mağlup etmiş olması, zaferden sayılmaz. tsk'nın rutin işlerinden biri.pkkli teroristler, siyasilerin elini bıraksın, ayağını opsun ki sizi tsk'nın elinden alıp, eteklerinin altında himaye ettikleri için.
bir economic hitman sözü olan; bana sokağa dökülecek 100 kişi bulun ben onu medya aracılığı ile 10.000 kişi gibi göstereyime çok güzel bir örnek. işte bu ve bunun gibi denyolar birbirleri ile hiç bir sorunu olmayan etnik grupları kanlı bıçaklı hale getirmeye çalışır. başlık sahibinin kürt kökenli olduğuna dahi inanmıyorum. bunlar yavaş yavaş temelleri atılan böl-parçala-yönet planlarının başlangıcıdır. kulak asmayın, seviyesine asla inmeyin, cevap vermeyin.
bir gerilla hareketinin kazanması zor,kaybetmesi imkansızdır.
Bana 1959 dan 1974 e kadar kuduran azan radyodan bekledim de gelmedin şarkısını çalan sonra bir gece ansızın gelen askerlerin karşısında dili götüne kaçan rumları anımsatan başlık.
2012'deki kazan vadisi operasyonuna bakılarak anlaşılabilir efenim. Zaten sınırötesinden bahsetmiyorum.
çekiç harekatı, güneş harekatı, çelik harekatı, şafak harekatı... ahaha ulan kürdofil iyi güldürdün bu sefer. bizim gerillamız sizinkileri döver ne olm? ammada hayalperestsiniz la.
(bkz: bizim askerimiz sizin gerillanızı siker)
güncel Önemli Başlıklar