bugün

Aşırı saçma bir genelleme olmuş. Tebrik ederim.
Onlar (bkz: türkiye den siktir olup gitmek) başlığına entry girerler anca.
Anlaşılan sağcılardaki bu kulaktaki duyma problemine ayakta mantar var şeklindeki teşhisleri devam ettikçe daha çoook karnımız ağrıyacak. .
Kendi kendine yetemeyen bir ülkeyi kimse ciddiye almaz kusura bakmayın.
Bi solcu daha falan diye yaftalamayın allllaakam yok.
gücünü değil ucuz siyaseti ve ucuz siyasetçileri hafife almaktır.

düne kadar pkk işbirlikçisi olup, bugünlerde milliyetçi oylara talip olması sebebiyle trübünlere oynayan mal cinsine prim verecek halimiz yok.

türkiye yangın yerinin ortasında. elbette dış siyasette sürekli adı geçecek. bu türkiye'nin başarısı değil, başarısızlığıdır.

sizce o ülkelerdeki vatandaşlar ayy ne güzel türkiye'yi tanıdırk, yazın gidelim denizde yzelim mi diyor, yoksa terör ağının ortasında kalmış bir ortadoğu ülkesi olarak mı görüyor.
solcular daha çok sayın erdoğan'ın gücünü hafife alıyorlar. avrupa ise onun gerçek gücünü biliyor. erdoğan unpredictable , yani ne yapacağı önceden öngörülemeyen bir lider. daha önceki liderlerin ne yapacağı nasıl davranacağı bilinirdi, reasonable siyasi kalıplar içinde eski diplomat diliyle konuşur ve davranırlardı.

şimdi ise karşılarında bir strateji uzmanı lider var. bunun yanı sıra sayın erdoğan'ın inanılmaz zeki bir eşi var. tabii siz bunu bilmiyorsunuz. neyse, sözün kısası solcular artık evrim geçirmeli, daha objektif olmalılar. ancak bunun için zeka lazım.
Memlekette sol ve sağ kavramı da oynadı.

Statükoyu sağcılar savunurken iş solculara düştü. Darbeye sol değil sağ direndi.

Mevcut donelere göre merkez sol parti akp şu anda.
çok şey derdimde türkiye o kadar güçlü ki birşey demeye korkuyorum.
Çomarların, Türkiye'nin en güçlü devlet olduğunu kanıtlama çabasıyla yarışır. ikisi de aptallıktır.
beyler özet geciyorum avrupa bizi kıskanıyor.
yanlış bir saptama, ülkem tabi ki güçlü ve söz sahibi fakat siyasi iktidarın

1- her olayda başkanlığı istemiyorlar, ondan yapıyorlar demesi

2- ciddi bir yaptırım uygulamak yerine sadece bağırıp çağırmayı tercih etmesi

3- yaşanan olayların akp hükümetince muhalif insanlara uygulanmış ve uygulanıyor olması

4- zamanında amerika'ya ''ne notası müzik notası mı?'' diyerek askerlerimizin başına çuval geçmesini sadece izlemiş olması

5- her seçim öncesi böyle yapay krizlerle insanların oylarını alıp sonra özür dileyip, napalım savaş mı açalım tarzı tutumu!

6- yurt dışında ki seçmenin hayatının zorlaşmasına sebep olması!

bir çok sebep var, akp yurtiçinde terör estiriyor, yurt dışında yapılanlara yanlış diyor!

hayırcıları terörist ilan ediyorsun, buna dış ülkeler neden izin versin?

bakanımıza yapılan ayıp, akp hükümette ve türk hükümeti ağlamaz yapar!
çok eleştirdiğiniz chp hükümeti, şu anda çoktan hollanda ile ilişkileri kesmiş ve yaptırım uygulamıştı!
tabi ki samanı bile ithal eden akp türkiyesi ne gibi yaptırım uygulayabilir merak konusu!

hollanda nın yaptığı yanlıştır!
petrol ofisini alın!
yaptırım uygulayın!
hatta hollanda da yaşayan vatandaşlarımızı alın!
ilişkileri bitirin, türk hükümeti ağlamaz yapar!
okuyamadım kardeş durumumuz yoktu...
sakın sınırımızın hemen ötesinde pkk devleti kurulmasına, müttefiklerimizin(!) gözümüzün içine baka baka pkk'ya silah yardımı yapmasına eyvallah edilmesinden, buna karşılık incirlik'i bile kapatamamızdan mütevelllit olmasın?
ileri sacmalama teknikleri.

Kafa güzel fikirler kötü yani hersey olmasi gerektigi gibi.
Bu da solcuları hafife alma başlığı.
(bkz: PKK nın Türk! solunu davar güder gibi gütmesi)
Anadolu insanı ve Türkiye nefreti temelinde temerküz etmiş bir sol ön kabulü var ki ben genel itibari ile solculardaki temel bazı öğretileri papağan gibi tekrar etmekten öte gidemeyen genel cehalete ve affınıza mahcuben kansızlığa bağlıyorum.
Evet Türk! solcusu cahildir ve daha da acısı Türk solcusu bu disabilitenin farkında değildir.
türkiyenin gücü ne zamandan beri tayyibin gücü oldu. bizim gücümüzden şüphemiz yok ama tayyibin sözde gücüne ve sözde demokrasisine ve sözde laikliğine güvenimiz yok maalesef hafife alıyoruz evet. bu ülkenin bazı değerleri var ve bunun farkında olmayıp düşünmeden her önüne gelene evet diyenlerden daha ala kansız yoktur. geleceği hesaplayamayan beyinsizlerin yorumları çok da umurum değil şahsen ama hani zahmet edip başlık açmışsın cevabını vereyim dedim.
Tüm solcular orospu çocuğudur. Açık ve net.
Bu ülkeyi solcu sağcı olarak değilde Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşamını sürdüren tüm vatandaşlar olarak sahip çıkıp yarınlara sağlam adımlarla atıp iyi noktalara getireceğiz.Her şeyden önce birlik ve beraberliğimize zarar verenlerle savaşmalıyız.
Aşşalarsakbelki hükümeti devirrik mantıgı.

(bkz: ) Çayım şekersiz olmuş tayyip istifa !1!1!!1!1
Türkiye güçlü olsa dış mihraklar karışamazdı sayın dış mihraklar kardeşim (hani her şey bunlar ya ondan dedim).
Hem Atatürkçü olup hem de böyle davranmak. Tezatlar silsilesi.
yaa başkanlığı işte bu yüzden istiyorum artık sol taraf eskisi kadar òtemicek seçimimi kaybettin gelecek seçimi bekle çok konuşma aq.
kendini kaf dağının efendisi gibi görerek hiç bi sikim elde edemezsin de o yüzden. zamanında osmalıda en güçlü benim en büyük benim kimse beni yenemez edalarıyla işi gücü bırakıp zevke sefaya dalmıştı, sonu malum. amarika son yıllarda en güçlü benim en büyük ekonomisi olan benim diyordu çin eline verdi sağolsun.
Sagcilardaki osmanlı tarihini yükselme döneminden ibaret sanmak diluzyonu ile kapisir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar