bugün

an itibarıyla gercekleşen hadise.
çoğunun okula hazırlanıyor olduğundandır.
Sabah saatlerinde olan olagan durumdur.
sözlüğün sabah saat 07:30 sularındaki hali.
04.45 olmasıyla birlikte gerçekleşen olay.
Sözlük uyuma, frame sahip çık.
4 gibi başlayıp, 7-8'e kadar süren durum.

kötüdür.evet.
Tam da bu saatte gerçekleşen durum dakikalardır akmıyor.
k o r k u bizde sıkılmış. o zaman sözlüğü silin. dağılalım arkadaşlar.
24 saattir izlenimlerimi sunayım.

saat 00.00 da sözlük oldukça hareketlidir. dinciler teravih namazından çıkmış, eve gelmiş ve sözlük başına oturarak din ile ilgili güzel görüşlerini savunur, atayizler de bunlara muhalif olurlar haliyle, sol frame aşırı canlıdır. bu böyle saat 03.00 e kadar devam eder, cinsel arzuları pekişen ergenler de ayrı başlık altında sevişirler,
saat 03.00 dan sonra dinciler el ayak çekerler, sahur yaparlar, ortam ergenlere ve ateist, deist tayfaya kalmıştır. fikir birliği sağlanmıştır. 05.00 a kadar sürer bu iş.
05.00 ten sonra online sayısı 200 e falan düşmüştür. bu kesim uyuyamayanlar ile gece vardiyası çalışanlarından oluşur. güzel başlık bulma fikri hakimdir. başlık tutsun ki sabah prim kasayım mantığı devrededir.
07.00 civarı online sayısı 120 lere düşmüştür. ısrarla güzel başlık arayan ve güzel entry yazmaya çalışan kesim harıl harıl çalışmaktadır. sol frame hiç akmıyor diyecek kadar durağandır.
09.00 dan sonra herkes yavaş yavaş uyanır. kahvaltı yapmadan sözlüğe girer günün en beğenilen entry lerine girebilmek için kendilerini kasarlar.sol frame yavaş yavaş hareketlenmektedir. online sayısı 250 falan.
12.00 dinciler ve ateistler uyanmıştır. kaldıkları yerden devam etmektedirler. kimileri müziğini dinlerken , kimileri iş yerlerinde dünya görüşleri, seks, kim ne demiş onu çekiştirme, vb. konularda muhaliflik -savunma yaparak entry girmektedirler. troller artık uyanmış, saçma sapan başlıklar açmaktadır.
18.00 a kadar bu böyle sürer. sol frame bazen hızlı bazen de yavaş akar. yaratıcılığa bağlı olarak.
18.00 dan sonra herkes evine gitme telaşı ile yollara koyulur, sözlük çalışmayan yazarlara kalmıştı. spor siyaset, sex, gibi konular başlıca konulardır.
19.00 dan sonra yemek hazırlıkları, iftar vs derken sözlük 21.00 a kadar yine durgun olacaktır.
21.00 dan sonra herkes tekrar toplaşarak sol framenin amına koyacaktır. 00.00 a kadar online olma sayısı tavan yapacaktır. sol frame akışı oldukça yüksektir. kavga dövüş gırla, birbirine hakaretler havada uçuşacaktır. herkes içinde geri zekalı amk, ben senin beynini sikiyim diyecektir kendi görüşünden olmayan yazarlara.

kısaca özetleyeyim dedim ama ortalığa büyük bir entry çıktı. neyse bunlar şahsi izlenimimdir. kişiden kişiye değişebilir. saygılar efenim.
değişik bir dinginlik, bir huzur verir insana.

o hızına yetişemediğimiz, dakika başı tuhaf başlıkların zıp zıp zıplamasından yeğdir.

bugün, bu sabah bir başka güzelsin uludağ.
-şurdan küçük bi dere aksın mııı
-aksınn
-köpekkk gibi akacak şimdi bakınn

tanım: akıp akmaması zikimde olmayan sol frame durumu
Genellikle sabah ve gece saatlerinde hiç akmıyor. Ben bir başlık açıyorum beş dakka havada kalıyor. Kendim yazıp kendim okuyorum.
Akmasa da damlıyor..
Sks ile alakali baslik yoklugundandir. Yoksa harbiden akardi yani. Akardi. Akar.
Nedir bu halin uludağ sözlük? Terk mi edildin, yorgun mu düştün, yavaştan bitiyor musun yoksa..
Genellikle akşamları yığılma oluyor. Şimdi herkes işinde gücünde. Akşam 7 oldu mu yavaş yavaş toplanır iki yazar çıkar millet. Durum böyle.
millet içiyor, şuan meyhanedeyim, Ferdi Tayfur şarkı söylüyor AMK. sözlükte entry yazmak nedir ?
dinsizlerle kemalistler yüzündendir. bu hiç değişmez.
üzüyor bizi efendim, çok üzüyor.
bugun cumartesi herkes müsafirlikte.

"müsafir" çocuğu gibiydin geldin dagittin.

asfasadsfads.
sozlugu seksting araci olarak kullaniyorlar.
bakin bana entry yaziyorum cunku seksting yapmiyorum.
asla.
akması için, dolu savak kapaklarının açılması gerekir.
ben fingirdeşmiyorum, film seyrediyorum. avatar...
Flame Akmasın diyenler ne istiyor acaba ne kadar çok insan olursa o kadar iyi bence sağlıcakla...