bugün

gün itibariyle, sol frame'in messi'yle ilgili başlıklarla dolu olmasından ötürü açmış olduğum başlık. tuhaf olan, bu başlıkların büyük kısmının futbolla ilgili olmaması.
söz konusu messi olunca,futbol teferruat.
duygularima tercuman olmus, acaba acsam mi dedigim baslik olmustur. mogosog'a tesekkuru bir borc bilirim efendim. evet abi, nooluyo lan? tamam adam dunyanin en iyi futbolcusu ama yine turklugumuzun dogasi geregi bokunu cikardik arkadas. nereye baksam messi gorur oldum. isin kotu tarafi oylesine abartip kafa yoruyoruz ki, yakinda adam bos kaleye gol atsa "offf ne guzel plase vurdu lan adam" falan diyecez ondan korkuyorum. birazcik gundemden dusurelim ki sasirmaya devam edelim ey ahali..
(bkz: başlık parsellemenin bokunu çıkarmak)
(bkz: sözlükte messi yle ilgili 333 tane başlık olması)
boku çıkmış durumdur. bir çok kişii messiden soğutmuştur. yapılan esprilerde cabası. *
(bkz: adamdan geçilir messi den geçilmez)
(bkz: top geçer messi geçmez)
ronaldo mu messi mi tartışmalarının bittiğinin bir hhabercisi.
(bkz: sözlükte messi yle ilgili 333 tane başlık olması)
(bkz: bayan yazarların messiyi abd başkanı filan sanması)
(bkz: lionel messi)
(bkz: arda turan ı messi ile kıyaslayan insan)
(bkz: 24 saat sol frame de messi ismi görmek)
(bkz: messi nin türkiye de siyasi parti kurması)
(bkz: messi benim)
(bkz: messi nin ebesi benim)
* *
(bkz: rabbime sordum messi dedi)
inci sözlük atağından başka bir şey değildir.
konuyu bilsek neyse denilesi durumdur. Ne ayak bu messi. Uçmuş mu ne yapmış ?
Konu kısaca şudur.

incisözlük mallığını bir daha ortaya çıkarmıştır. Messi yazar sanırım galiba incide. Olmuyor Messi yanlış yoldasın.
(bkz: messi aşağı messi yukarı)
(bkz: messi bu adam neyin nesi)
(bkz: bir messi olsun bana bir şey olmaz)
(bkz: messi mi ne messisi messi ne arar la bazarda)
(bkz: rabbim bana bir dert vermiş)
(bkz: messi için söylenenler)

arkadaş bıktım. başlığı açan yazar arkadaşımı gönülden kutluyorum.*****

o değil de şuna bakın asıl. http://inci.sozlukspot.com/w/uluda%C4%9F-s%C3%B6zl%C3%BC%C4%9Fe-s%C4%B1ra-d%C4%B1%C5%9F%C4%B1-bir-sald%C4%B1r%C4%B1/

3. maddeye bakar mısın hacı.

ne kadar korunmasızız lan, moda mı seslenmeli kime seslenilmeli bilemiyorum, bir önlem alın yahu.*
sol framede 100 kelimenin neredeyse yarısının messi olması durumudur. evet geçilmez. messi nin defansıda iyidir. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar