bugün

doğrusu sol frame ye kürt lü baslik acmak olan ancak türkçe karakter sorunundan dolayı kimi embesillere kurtlu başlık açmak üzerinden espri geliştirme şansı da tanıyabilen ama işin doğrusu sol frame'de görünüp prim yapmak ile alakalı iştir. öncelikle kürt üzerine düşünülür. ardından mutlaka kendince kötü veya zararlı veya terörizm ile alakalı bir konu tespit edilir klavye ağlatılır. velhasıl çoğu akıl kırıntısından yoksun, kusmuk ve sıçmık içeren başlıklardır. ulan bir kere de işe yarar akıl-mantık çerçevesinde birşeyler bulup açın. biz de okuyalım sen de iyi birşey yaptım diye sevin. hani kürtler de bu ülkede yaşıyor. bu üleyi beraber kuruyorsun. sonra kalkıp şöyle pisliktir, şöyle öldürmeliyiz, şöyle çözmeliyiz, şöyle aile yapıları vardır. bu nasıl bir anlayıştır. acaba bu insanlar türkler için açılmış benzer başlıklarla ilgili ne düşünüyorlar. cidden merak ediyorum ve içim içimi yiyiyor. biliyorum buradan da çıkartılabilecek onlarca embesil espiri var. ama biraz da düşünün ve ona göre yazın.

(bkz: sosyal sıçıntı)
(bkz: kımıl zararlısı)