bugün

kendi başlığını kendin açmanın tavsiye edileceği durum.
Kalitenin azalması durumuna göstergedir.
insanın canını sıkar.
özellikle son zamanlarda sık karşılaştığım durumdur. neyseki (bkz: rasgele) (bkz: bir gün) butonlarımız var.
bulamayıp, yazmak için kasmaktan daha yararlı bir eylemdir.
yeni başlıklar açmayıpta benim gibi açılmışları kullanan kişiler için zaman zaman ciddi skıntılar doğurabilir. yenile, yenile, yenile....
1 haftadır akp başlıklarından bunalan yazarların içine düştügü durumdur.
bu başlığın altına yazmakta ''never say never'' demek gibi birşeydir.klişe bir paradokstur.
*
(bkz: şimdilik size layık bişey yok) *
çelişkidir. *
o zaman ya başlık aç,
ya da otur adam gibi oku itoğluit, derler adama..
sol frame' de yazmaya değecek başlık fikri düşünmek ve yazmakla çözülebilecek sorun.
daha öncelerde çokça başa gelmiş, şu anda da karşılaştığımız ve canımızı sıkan, ilerde daha fazla yaşanmamasını umduğumuz, bakınca tuşa dokunmak istemediğimiz başlıklardan kaynaklanan olaydır.
işte o zaman başlık açmanın vakti gelmiştir delikanlı.

susarak, yazmayarak nereye kadar gider bu düzen?

sen yanmasan ben yanmasam nasıl çıkar bu karanlıklar aydınlığa?
baslik acmanin da care olmadigi bir kisir dongudur. Begenilmeyen standarttaki basliklara talim eden kitle muhtemelen acilacak olan basligi umursamayacaktir.
böyle durumlarda rastgele butonu en iyi çaredir.
rastgele butonuna abanmakla son bulacak soruncuk.
daha da kötüsü sol frame'yi bulamamak olan durum. nitekim bazen yerinde bembeyaz bir boşluk olabiliyor.
Zaman zaman benim de yaşadığım durumdur. Elim kolum felÇ oluyor saÇmalıkları görünce. Yazılanlar akılalmaz oluyor bazen.
malliktir.
biri bana vajina versin baslığına yazılabilir.
Sol framede yazmaya değecek başlık üretmekle mümkün olabilendir. Hayal gücü ve ilham ile format dahilinde bir sürü güzel başlık üretilebilir.
(bkz: uludağ sözlük bu deyil)
su an yasanilan durumdur.
her hafta sonu değerli sözlüğümüzde gözlemlenendir.
3 gündür ilk defa giriyorum aynisi 3 gün oncede olmuştu sözlük değerini git gide düşünmekte dediğim sahte gündem başlıklarından oluşan sitem iceren haklı başlık.
hala ayni fikirde oldugum durumdur. baslik acin o zaman diyenler icin soyluyorum, suleyman aydin basligini bulursan bana soyle.