bugün

alaturka tuvalet kullananlar için geçerli olan hede.

edit: sağ elle su döküp, sol elle sildiğinizi itiraf edin fakir ibneler.

edit 2: ba$lığın ba$a kalması.
bir kadının memelerinden sağda olanı sıkmaya yarıyordur.
hemen çürütülebilecek bir iddiadır, aylaynır sürülürken gözün gerdirilmes için de kullanılır örnekler çoğaltılabilir.
boş iddiadır. ben hep sağ elimle yıkarım.
10 parmak bilgisayar kullanmayı bilenlere,
sabahtan akşama kadar kasa kasa yük taşıyan insanlara,
tenis oynarken backhand paralel vuranlara,

acayip derecede saçma gelen düşüncedir. ulan... millet evinden dışarı çıkmayacak kadar asosyal ve sadece yiyip içip sıçmakla meşgul duruma nasıl geldi anlam veremedim doğrusu.
sol eli gereksiz görenlerin gereksiz söylemi. bunu savunanların tiz elleri koparıla.
solak olanların es geçilerek söylendiği bir cümle kanımca.
saçmadır solağım ve hemen hemen her işimi solla hallederim bu demek değilki sağımı belirli işlerde kullanıyorum arkadaşlarında dediği gibi solum kadar sağımda bana çok çok fayda sağlıyor bu kadar saçma düşünceler üretilebildiğine göre toplumumuzda bazılarının gerçekten çok boş vakti var anlaşılan yazık.
bazı yazarların sol elleri fazlaymış, e o zaman keselim, ihtiyacı olanlara verelim madem bir işe yaramıyormuş, bari yarayana verelim.
arkadaşın amacı"sol elle yemek yemek günahtır." ibaresini haklı çıkartmak herhalde.
taharet musluğunun hangi tarafta bulunduğuna göre sağ el veya sol el kullanıldığı için tek bacaklı önermedir.
bir de sol kulak içindeki yapış yapış pisliği çıkarmakta kullanılabilir.
yanlış bir tespittir. Şu an sol elimle telefondan entry giriyorum.
sadece sağ el parmaklarıyla entry yazabilen kişinin önermesidir.
Sağ elin ayrıcalığı nedir sorusunu akıllara getiren saçma bir uygulamadır. Zannediyorum sağ el masturbasyonda kullanıldığı için kendi anüsüne cinsel leke sürülmesinden korkulması durumudur.
sol taraf iyi bi yer olsaydı göt yıkamakta kullanılmazdı.
güncel Önemli Başlıklar