bugün

en matah kadın tipi. her an, her yerde bir orospuluk yapıp erkeğini kendinden geçirebilir, rahatlatabilir.

sana matah dediysem nikah masasına oturt demedim. zaten böyle bir şey mümkün değil. ne kadar salak olsanız da böyle bir mezhebi genişi alacağınızı sanmıyorum. elinizi altında bulunsun yeterli. otobüste giderken bile lazım olabilir.
sokaktayken hanımefendi, mutfaktayken aşçı, yataktayken orospu olamamış, orospuluğu marifet sanmış, marifetini her yerde ifşa etmiş kadın tipidir.

(bkz: eğlenilecek kadın)
bir erdil yaşaroğlu karikatürüdür. doğrusu şöyledir.

kadın dediğin sokakta orospu, mutfakta orospu yatakta ise tam bir orospu olmalı.
tanım olaraktan bildiğimiz orospu işte.
kadın dediğin sokakta hanımefendi mutfakta aşçı yatakta orospu gibi olmalıdır. orjinali budur.
işte de orospudur muhtemelen.
pezevenk mottosudur.
komple bir orospudur.
bihter.
(bkz: ask-ı memnu)
işkoliktir.
sokakta etiket, mutfakta etiket, yatakta etiket, 7/24 etiket vurup mutlu olmak.
yanındaki erkeğin başını belaya sokar. her yerde orospuluk yapılmaz ki ama, di mi? zaten her yer abazan kaynıyor, çıkar biri elektrik aldığını iddia eder bir laf atar al başına iş.
(bkz: meslek erbabi)
(bkz: orospu) *
(bkz: orospu forever)
orospu parantezine alınabilecek olandır.
(bkz: uludağ sözlüğün inci sözlüğe dönmesi)
(bkz: bihter)
(bkz: Türk milleti pozisyon sever)
Yetinemiyoruz..
muhtemelen işte de orospu olan kadındır zira bahsi geçen kadın sadece genel evde çalışabilir.
tutarlı bi yaşam tarzına sahip hatun kişisidir.
(bkz: sokakta hanımefendi mutfakta aşçı yatakta orospu)
(bkz: full mp3)
bardağı orasına burasına sokarken yakalayabilirsiniz. ya da dur levhasına karşı hayır devam et durma diye bağırırken. yada oklavaya sinsice bakan filan. elektrik süpürgesine somur beni aşkım derken de olabilir.
(bkz: ruhu orospu olan insan)