çiftleşmek isteyen kedilerdir.
muhtemelen ciftlesme donemlerinde olan kedilerdir. rahatsiz etmemek lazim.
ateşi olan kedilerdir.
cidden acayıp kıl olduğum kedi sesidir.
ilk duyduğumda sokağa bebek bıraktılar sanmıştım.
bilahare, seks yapıyorlar hard core işlere bulaştılar sandım.
evin karşısındaki balkonda da gene çılgınlarca nara atarcasına sesler çıkardıkları anda salak salak birbirlerine baktıklarını gördüm. herhalde libido seviyelerinden ötürü olabilir. verdi vermedi muhabeti yüzünden.
işte trip atıyordur. başım ağrıyor ayaklarına yatıyordur..
i lauvvv youuuvvv diye bağırıyor olabilirler.

yabancı dil bilen kedi.
m özürlü kedilerdir.
evde auvv auvv diye öten kedilerden medet uman kedilerdir.
köpek taklidi yapıp eğleniyorlardır.
belki de ülkücülerle dalga geçiyorlar ne dersiniz? kurt misali.
hasan şaş'a tepki gösteren kedilerdir.
"ne alaka lan, kahrol düşman al sana eksi" demeden önce; http://www.youtube.com/watch?v=heO3T3D_iGk
bazen hızını alamayan tipler.
bu aralar zıvanadan çıkmış kedilerdir. iyice tozuttular auuuv auuuv ne var amk.
çocuk sesi çıkaran kedilerdir. bazen irkiliyor insan hakkaten. bazen abartıp megafonla bağırır gibi ses çıkarıyorlar gecenin bir vakti. pijamalarımla kapının önüne inip, kedi kovalamak istiyorum o an. ama çok üşeniyor insan.
auvv auvv diye pataklanan köpek takliti yaparken aynı zamanda bu takliti bir kuş gibi öterek bize sunan yetenek sahibi kedilerdir.
hava sıcaklığının ani şekilde arttığı dönemler kedilerde kızışma meydana geliyor. kendi aralarında bir çiftleşme bayramı yaşıyorlar 2 ay sonra ortalık kedi yavrusu dolar. havalar soğumadan da biraz büyümüş olurlar ama çoğu kışı atlatamaz. 4 yavrudan sadece 1 tanesi hayatta kalabiliyormuş. bir sokak kedisi çok korunaklı bir yeri ve kendisi ile ilgilenen bir mahalleli yoksa ortalama olarak en fazla 2 kış atlatabiliyormuş. yazın susuzluktan kuruyan böbrekleri, kışın donmak sureti ile ölüyorlarmış.

şayet doğan her kedi en az 4-5 sene yaşasa insandan çok kedi olması gerekirdi. yani diyeceğim o ki bırakın maauuvlasın auuvlasın zavallılar. zaten ömürleri kısa, bir zevkleri var ona da karışmayın yaaauuuvv!