bugün

dünyanın çivisi çıktı hacı onu bilir onu söylerim ben.
bu ülkeye özeldir. Taklitlerinden sakının.
şaka bir yana oha. bir de parçalamış şerefsiz piç. kan gelmiş falan. allah sonumuzu ıslah etsin bu ne lan.
durumun adli mercilere aksedilmesi durumunda "kedinin rızası vardı" ile sonuçlanması muhtemel hadise. (bkz: adalet mülkün temelidir)
damacanaya halleben bi toplumdan bahsediyoruz. her ile genelev srt ycuz ve guvenli sex hem vergide alinir. haksizmiyim
sapıklık ya da abazalık değildir, bildiğin hasta psikopat ruhlu bir insan eylemidir. Toplum içinde olmaması gerekenlerin dışarıda dolaştığının belirtisidir.
bunun adi ne abazalik ne su ne bu, bu düpe düz iblislik bu ancak onluk bir olay insan dedigin yapamaz.
Damacanaya ve cansiz mankene tecavuz edilebilen toplumlarda cok yadirganmayacak durum.
(bkz: essek siken)
Bebeklere ya da cocuklara tecavuz edebilen hastalikli toplumlarda da cok yadirganmayacak durum.
(bkz: huseyin uzmez vakasi)
okun(a)mayan haberlerden biridir. okumayacağım.
Yapanin acil tedavi edilmesi gereken durumdur.
tedaviye cevap vermiyorsa da tecrit edilip canlilardan uzak tutulmasi gereken durumdur.
Not: bitkilerden bile.
Dusundukce kedi sikenden daha manyaginin da halen var oldugu ve bu zatin bir ara Misir gibi buyuk bir ulkeye baskanlik ettigini soylesem sasirir misiniz?
Evet...
AKP'nin de tam destek verdigi Mursi soyle demis:
ölmüş karınızla ilk 8 saat cinsel iliskiye girebilirsiniz
(bkz: oha)
(bkz: cus)
kadın tecavüzleri için "tahrik edici giyindi" denilir.
gencecik kızlarımıza tecavüz için "genç kızın o saatte dışarıda ne işi var" denilir.
erkek çocuklarına tecavüz için "bademleme" denilir.
bebek-çocuk için "kadınlar benim paramı alıp gelmiyordu" denilir.

kedi için ne denilecek, gerçekten merakla bekliyorum.
"hayat kedisi" ...
Iğrençsiniz niye bir canlıya zarar vermekten zevk alıyorsunuz orospu çocukları diye sinirden patlıcam en sonunda. Şerefsizler bunlar.