(bkz: sogan)

değerli uludağ sözlük yazarları, sevgili dostlarım,

beni yeni hesabımdan takip edebilirsiniz. sevgilerimle.
Ay nereye gittin annem ya.

silik attı yaw çocuk kendine.
Sadece yazı yazabilecek kadar beyin kırıntısına sahip yobazlık müessesesinde zirveye oynayan muhtemelen antisosyal kişilik bozukluğu tanısı alabilecek yaratık.
nickten kişilik analizi yapma başlığı altında kendisi hakkında "ufak bir apaçilik seziyorum" demiştim. nokta atışı mı olmuş sanki?
ne zaman çaylak olacağını merakla beklediğim yazar.
'bana geçir' falan diye mesaj atmış yazar. annem ben kızım yalnız. orda bir anlaşalım. ama eminim sözlükten aradığını bulabilirsin. senin için üzüldüm. bys.
Bi yumrukta cücüğü çıkarılıp ekmek arası yapılacak yazar. Çok sık galp gırıyon olm sen, bi kendine gel.
ben bu kadar mal yazar hayatım da görmedim. evet. insan kendi nick altını neden uplar ki.
Troll desen değil beceremiyor yazar desen hiç değil.
Neyse, at donuza.
yeni para biriktirmeye başlayan işçi menüsüdür.
erkek kezbanıdır.
seksi olmayan yazar. beyni de dahil.
Yiğit muhtaç olmuş kuru soğana,kuru soğana diye türkü söyleyen Tahsin bozkurt'u akla getirir,adam kafadan az kontak değildi hani.
klasik sonradan görmedir. burdada varoşluğunu yapmıştır.
bir senelik maaşıyla parfüm alıp soğan ekmeğe tabi olan varoş yazar. elitliğimle bilemedim soğan ekmek ikilemini.
aklını soğan ekmekle yediğini düşündüğüm yazar. bide pis kokuyor.
https://www.uludagsozluk.com/e/34369604/

(bkz: nasıl abaza oldum).
Eğlenceli bir oğuzhan uğur şarkısıdır.
Afyon a çomar diyen yazar.

Kendisi oslo da yaşıyor herhalde amına koyim.
domates tuz diye devam eden menü.
Nickini benim gibi mobilden alan yazardır.
oyunu hdp ye veren '' tip'' lerden heralde. ondan böyle laflarıma , entrylerime atlıyor , soluğu nickaltımda alıyor..

lan ''genco'' ; senin gibi kandırılmaya müsait ''tip'' ler yüzünden barajı geçtiler.

amk.
bir süre nickini görmek istemediğim yazardır.

üzerine alınmasın, soğana olan aşkımı yenmeye çalışıyorum bu aralar çok kötü kokuyor çünkü ve bu nick o süreçte hiç yardımcı olmuyor. *
fakirlik temasıdır.
Hayal gücü hayli gelişmiş olmakla birlikte olmayan şeyleri varmış gibi göstermekte üstüne kimseyi tanimayacağım yazar.