bugün

genellikle konuşmaya vakit ayıramayan yada konuşmak için ortamı müsait olmayan hadi o da olmasın konuşmak için parası olmayan kişilerin talibi olduğu paketlerdir. öğrenci dostudur her yöne sms paketleri ile haberleşmeyi gayet ucuza halledebilir ve herkesle işimizi görebiliriz. koca koca adamlarında kullandığı görülmüştür.

(bkz: cep telefonu) (bkz: avea) (bkz: vodafone) (bkz: turkcell) (bkz: koca adam)
eskiden böyle miydi? Hesaplı mesaj yazardık uzun uzun olurdu yazdıklarımız bir mesajı geçmesin diye sesli harfleri silerdik ama şimdi adamlar 5000 sms veriyolar yaz yaz bitmez bi mesajda tüm derdini özet geçme devrini ortadan kaldırdılar. sms paketi, rahat rahat, kısa kısa, hesapsızca ve hunharca mesaj yazma devrinin başlama sebebidir (bkz: ok) (bkz: tmm) (bkz: much) (bkz: )
parmakların uyuşmasına sebep olan hede.
berkejan, egesu, ayhsen ve nicelerinin en yakın dostudur. Öyle ki; o olmadan yaşayamazlar.
bir öğrencinin vaz geçilmezidir.
bizim zamanımızda bi mesaj 2 kontördü idareli idareli yazardık ıkına sıkıla. şimdi ki gençlik elinden düşürmüyor telefonu.
whatsapp sonrası demode olan.
3310 kullananlar için vazgeçilmez.

1 mesaj alındı
+napiyosun canim?
- tuvaletteyim.
+...
-tuvalet kagidini kopardim.
-simdi kicimi siliyorum.
-donlarimi topluyorum.
imessage ve whatsapp gibi uygulamalar SMS paketlerinin etkisini azaltmıştır. ama hala kullanışlıdır.
heryöne olanları çok tuzludur. 500 sms 8 lira olur mu lan.
liseliler vazgeçilmezi sms paketi. 10.000 sms paketini 1 ay dolmadan kullananlar tanıyorum.
Kapitalizmin öğrenciler üzerindeki en baba baskı yöntemi.
whatsapp çıktıktan sonra gerekliliği kalmamış operatörlerin para kazanma zamazingosu.
yol olmuş 2013 SMS paketi nedir dedirten gsm hizmetleri.

gidin whatsapp'dı, BBM'di kullanın.
cilali tas devrinden kalma bir aliskanlik.
yeni nesillerin 'whatsapp var artık ya, o da ne' ? diyeceği , bir zamanların gözdesi olan büyük alışkanlık...
güncel Önemli Başlıklar