bugün

"(:burcu:)"

yeni bir ikinci nesil. hoşgelmiş.
online listesinde nickine tıklandığında yeni pencere çıkmayan uuser. kendisine has bi özellik galiba. zaten sözlüğün en iyi yazarlarından.
ajan olma ihtimali yüksek yazar. sağlı sollu kalkanları gözden kaçmayan uuser.
ilginç nickli çaylak kişisi*..entrylerini merakla bekliyoruz*..malum "burc"la başlayan nickler tehlikeli..*
bana çocukken ufacıkken chat odalarına kadın nicki alarak girdiğim günleri hatırlatan kişi. böyle eğleniyordum o zamanlar, ama çocuktum, ufacıktım. zaten top oynayıp acıkıyordum ama yolda bir erik bulamıyordum eve gidiyordum annem yapıyordu.

(bkz: fake)
nickini görür görmez aşık olduğum uuser. ama cevap vermiyor özelden. ayrıca tekrar belirteyim entrylerini pek beğendiğim yazar. *
adı altına yazdığı 13. entry ile hem güldüren hem de özele süper bi genel cevap veren uuser. * *
sözlükte başının bağlı olduğunu neden söylediğini düşündüğüm yazar.
hal, davranış ve entry'leriyle kız olduğu meçhul 2. burcix faciası olabilecek kapasitede görünen yazar.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
(#360435) bu ne lan dediğim yazardır. herkese duyurmanın anlamı ne dediğim yazardır. özel mesajı herkese duyurmak ayıptır dediğim yazardır.***hayırlı olsun ve mutluluklar dediğim yazardır.
(bkz: burcu burcu burcu kokun geldi)*
maaşallah dediğim yazar.
(bkz: görmemişin sevgilisi olmuş tutmuş sözlüğe yazmış)
adı altına bi sürü karşılıklı ayar verme entrysi girilen ve başı bağlı olmasına* * rağmen de popülarite adına buna kendisi de çanak tutan yazar. ** ***
***fazla üstüne gidilmiş,fikir hürriyetine saygı gösterilmeyen bayan yazar. madem böyle sözlüğe bayan yazar gelmesindir.sözlüğü rahatsızlık verenler derneğine çevirmeyindir.herkes keyfine baksın,kimse kimseyi rahatsız etmesindir.
(bkz: sözlükte kadın yazarlar dayanışması)*
kulaklarını tıkayıp devam etsin, horoz misali işini yapsın, dediğim yazardır.
şu aralar gündemden düşmeyen sanırsam * bağğyannn yazardır kendisi...
epey popüler olmuş bir yazar,yakında sözlük celebritysi olursa şaşmayacağım uuser.
(bkz: smiley burcu smiley msn de webcam açsın da akıllarda soru işareti kalmasın kampanyası)
adaşım olan yazar arkadaşımın nicki. merak etmesin bu sözlükte bayan olduğundamdan dolayı hiç sorun yaşamamışımdır. gözü korkmasındır *
sözlüğe yeni üye olduğum zamanlar yazarlar tarafından pek bir tutulan kimileri tarafından tiye alınan kimileri tarafından ilan-ı aşk edilen ve bu yüzden sözlükte celebrity muamelesi gören ama balon gibi aniden sönmesiyle şimdilerde ortalıklarda görünmeyen ve başlığının sözlüğün tozlu sayfalarına karışmasına ramak kalan yazar.
yamulmuyorsam nickini acid jazz olarak değiştirmiş yazardır...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar