bursada 88.1 frekansında yayın yapan ve sürekli reklam veren radyo kanalı.
7/24 açık kalsa sıkılmayacağınız radyo istasyonu. playlist'lerindeki seçicilikleri fazlasıyla dikkat çekiyor. eğer ki gece-sabah arası dinlerseniz reklamlardan da rahatsız olmazsınız.

ben genelde uydu vasıtasıyla televizyondan dinlediğimden dolayı, yatmadan önce kısık bir sese ayarlayıp onunla uyuyup, onunla uyanıyorum. televizyonun radyo kültürünü yokettiğinden olsa gerek, belki de benim saçma takıntılarımdan biri olduğundan, televizyona tepki göstererek radyoyu uydudan dinliyorum. tavsiye ederim.
(bkz: show türk)
eskiden winamp üzerinden dinlenirdi. simdi olmuyor.

(bkz: bir el at admin)
en dandik slow türküleri çalan, boğucu müzik ile loserların kalbinde taht kuran dandik radyo durağı.
cool türktür aynı zamanda. dünya sikine minare götüne havalarındadır. yavaşlığıda cabası.
türkce slow sarki dinlemek isteyenlerin vazgecilmez adresidir.
gece dinlemek çok tehlikeli. zira hep ayrılık şarkıları çalıyor.
bu gece ismail yk-ebru yaşar düeti çalarak dumur etmiştir.
an itibariyle şarkı aralarında Atamızın sözlerini yayınlayan radyo kuruluşudur.
uzun bir süre dinledikten sonra insanın içini bayan radyo.
şu an müthiş bir şarkı çalmaktadır. dermanı yardadır ..
her dinlediğimde içime baygınlık veren, derdim olmasa da dertlendiren radyo kanalı.
gün boynu aynı 10-15 parçayı döne dolaştıra dinleyiciye servis eden fm bandı.
önceleri gözümde çok büyüttüğüm radyo kanalı. 93.0'daydı önceleri eskişehir'de. 2 ay önce falan 101.0'a geçmiş. hiç reklam falan yapmıyo. bulan dinler gibisinden. açıyorum, 2 şarkı çalınıyor ardından reklam. bir de gıcık bir reklama giriş müziği var. para yuvarlanıyor gibi bir ses ardından sikik bir sesle "REKLAM!!!" her şeye tamam amına koyım, bari sürekli aynı şarkıları çalmayın. 102.3 slow time 'ı tercih ediyorum artık onun yerine. adamlar saniye başı reklam koymuyorlar, çalacak şarkı kalmadığında; atıyorum 2004 yılının en sevilen şarkısını çalıyorlar. eskilere gidiyorsun bir anda. anıların aklına geliyor falan...
favori radyo listelerinde üst sıralarda olan radyo kanalıdır. dinlendirici tarzda slow müzikler çalar ve dinlemesi oldukça güzeldir.
üniversitede oda arkadaşımın bıkmadan dinlediği radyo kanalı. radyoyu kapatsa kendi söylemeye başlardı.
slowww tüürkk diye bi cıngılları vardır hoştur dinlenir.
saran medya bünyesinde yer alan güzel radyo kanalı. aşkın frekansı...
bir haftadır dinlediğim gün içinde aynı müzikleri çevirip çevirip tekrar veren radyo kanalı,
bu durumda joy jazz'a devam.
4-5 şarkı yayınlayıp hemen reklama giren paragöz radyo kanalı. reklamları da çok gıcık, hep aynı markalar. hele bülent serttaş'ın seslendirdiği akınalbella reklamı yok mu, o sesini duyunca radyoya molotof atasım geliyor.
yıllarca reklamlarda anons edilen adını saltürk benzeri bir şey sandığım radyo kanalı.
hayatım boyunca hep şarkı sözlerini, isimleri yanlış anlamışımdır zaten.
dün akşamdan beri dinliyorum, ya göz bebeklerim kuruyacak. yada kendime zarar vericem. amk yerinde ebe siken şarkıları özellikle seçiyorlar. değiştirmeye kalkamiyosun da.
En samimi radyo kanallarının başında gelir slow türk. isminin hakkını verir. Ayrıca her şarkının belli bir dakikası vardır. Ne sıklıkla değiştirilir hiçbir fikrim yok, ama kötü bir şey olduğunu da düşünmüyorum.

Slow türk candır. Şahsına münhasırdır.
yıllardan beri dinlediğim tek radyo kanalı. sanırım içimde bir yerlerde ta derinlerde duygusal biri var.