bugün

eminem in bundan bir önceki albümünde bulunan ve ince psikopat anlamını taşıyan şarkı.
eminem'in diğer takma adı.
çocukken selim i$edi diye dalga gectigimiz ve anlami hakkinda ufacik bir fikrimizin olmadigi isim.
bir adedinden 4. nesil yazar, hoş gelmiş. nickten sıcak verdi.
çok güzel ve komik bir klibe sahip şarkı.
bu isim eminem'in aklına tuvaletteyken gelmiş.
cenk ve erdem beylerin tahta silmekte kullandıkları tenis raketine bağlı bez bebeğe taktıkları isimlerden biri.

-silim şeydi mi diyorsunuz cenk bey?
+evet şeydi erdem bey ama neydi söylemem.
''uzun ince yapılı gölgeli'' anlamına gelen, ayrıca eminem',in bir şarkısının ismi. (bkz: the real slim shady)
(bkz: shady lady)
ingilizcesi olmayan arkadaşların "estın mestın körini blablabla vidaaout mii" şeklinde mırıldanması muhtemel eminem parçası.
eminemin 2. kişiliğini sembolize ettiği hede.
eminem in işlediği pislikleri üstüne yıktığı 2. kişiliği.
Eminem'in, bir cinin kontrol ettiği 2. kişiliği. Yani Eminem'in, içine cin girmiş hali. Bütün pislikler Slim Shady'e aittir. Eminem, Slim Shady'e hakim değildir. (bkz: http://www.youtube.com/us...eegah61#p/u/1/zijbhVvegzE)
eminem'in eski kimliğidir. ismin nerden çıktığı hakkında şunu söylemiştir :

O sırada tuvaletteydim. Tanrının üstüne yemin ederim ki...
Ve birden bire isim aklıma geldi. Sonra ona uyan milyonlarca kafiye düşünmeye başladim. Galiba doğru ismi bulmuştum.
eminem rapper ın ikinci kişiliğidir. barda silah çekmekten annesini sövmeye kadar bir çok kötülük yaptığı bilinir. şu an eminem onu istemiyor fakat.
eminem'in illüminati zımpırtısı yüzünden oluşturduğu ikinci kişiliktir. sarı saçlıdır.

görsel

question: what's the difference between eminem and slim shady?
eminem: well... eminem would fuck you and slim shady would fuck you and your mother.

not: berzerk klibinde eminem bu kişiliğine geri dönmüştür.
eminemin bir diğer mahlasıdır ayrıca eğlenceli bir şarkıdır ve klibi de eğlendirir.
(bkz: alter ego)
yaramaz çocuktu.

bu kadar az entry girilmesine de şaşırdım ayrıca, en az bir eminem başlığına girilenin yarısı kadar olması gerekirdi. adam paso shady diyordu.
Real slim shadyy please stand upp !
Will the Real slim shady please stand up?
Çiki çiki slim shady

Diye okuduğum, eminem'in eski mahlası.
Çiki çiki slim şedi

Am sikiyim lickiyim diye devam eden Eminem şarkısı.
Eski arapça hocamdır. Senin ben amk.

Bir de türk ün aklı sıçarken çalışır. Good for you marshall mathers do you have turkish ancestor in your family history?
Sen gitmiştin ne güzel niye geldin ki geri.

i m slim shady i am the real shady...