bugün

Acik ve net sizi siklemeyen insandir.
ego yapıyodur ya da gerçekten siklemiyodur.
(bkz: aynı ben)
Hoşlanılandır.
allah onun belasını versındır. Gunlerdır beklenıyordur, ne alemı var bukadar trıbın?
Onun Umrunda değilsinizdir, ve siz mesaj atmaya devam ettikçe sizden soğur, sıkılır. Her konuşması sussa da gitsem tadında olur. illa sizin kalbinizi mi kırmalı? Bazı şeyleri siz anlayın, rahat bırakın.
seninle konuşmak istemiyordur amk.
neden anlamıyorsun kardeşim, defol git deyip kötü olmak lazım de mi.
sinirlendim.
Sinir bozucu kişidir. Hayır ne bekliyosun insan mı yiyiyom ben neden atmıyosun amacın neyki, mesaj atmamanda ki amacın ne yani.
problem teşkil eden bir durum yoktur.

eger kisinin egosuyla boyle kucuk hesaplari varsa alcak gonullu davranan kisi siz olun. Eger konusmak istiyorsaniz ve o da durumdan memnunsa neden kibirlenip siz de mesaj atmayasiniz ki? Bu mantikla karsindaki kisi seni sevmezse sen de onu sevmezsin. Oysa gercek bu degil? Gercek olan karsiliksiz bir seyler yapabilmektir. O sana selam vermiyorsa sen ona selam ver o seni sevmiyorsa sen onu sev. Bunun aksi sekilde davraninca havali ya da cool olunmuyor. Tam aksine komik duruma dusulur. Kucuk hesaplarin insani olmamak lazim. ve sevgide ilgide cönert olmak lazim.
Kendince birşeyler yapıyordur. Yapma iste at mesajı ölmüyorsun ya.
Sizinle konusmak istemiyordur zorlamaya gerek yok.
Ana avrat sövdüğüm kişi.
Muhtemelen siz atmadan atmamaya devam edecektir. Umudu kesin. Çünkü bana da atmıyor aynı oç.

(bkz: üzgün surat)
hiç kapılmayın dediğim kişi.

uğraşmayın, salın gitsin.
sonra kendinize söversiniz.

sevmiyordur, iplemiyordur, önemsemiyordur, evet başka hiçbir açıklaması yok. kendinizi kandırmayın.
Ya hep ilk mesajı o atmıştır ya da konuştuğu, eksikliğinizi hissetirmeyen başka kişiler vardır.

Eğer ilk ihtimal doğru ise, sizin mesaj atmanız gerekir.
Eğer ikinci ihtimal doğru ise, size pek de değer vermediğini göstererek sizin de ona aynı değersizliği gösterip onun mesaj atmasını beklemeniz gerekir.
aklına dahi gelmediğiniz için mesaj atmayan kişidir,verdiğiniz değerin ve ilginin karşılığını size vermeyi reddeden kişidir daha kötüsü sizin hakettiğiniz ilgi ve değeri bir başkasına veren kişidir.boşyere kendini hırpalamanın alemi yok başka sulara yelken açılmalıdır.
muhtemelen başka birileri olduğu için size sıra gelemediği için atmayan kişidir.
allah onun belasını versındır.
Mesaj atılmaması gereken kişidir. Ben öyle yaparım genel olarak şahsen.
kontürü yoktur. *
konuşmak istemiyordur, net.

siz de mesaj atmayınız.
''yokluğunuzu hissetmeyeni varlığınızla rahatsız etmeyin''. bob marley.
iki ihtimal vardır;

1. Sizden bekliyordur.

2. Başka biri vardır.

seçiminizi yapın.
Muhtemelensizin fazla işiniz yok o ise yogun ve riskli bir işte çalışıyordur. Hergün aynı saatte 3 gün mesaj atın, daha sonraki gün atmayın , sizi düşünecektir.
Sizde atmayın sallayın.