bugün

öncelik meselesidir.
Her zaman benim yazdığım kız bir gün ben yazmadım diye beni silip attı. ilginç doğrusu.
bir de bunun mesaj atmak için sıra bekleyengilleri var.
tiksindirici, kusturucu ve süründürücü.
Kimseye mesaj atmiyim onlar da bana atmasın. Bana ne.
kendi halinde bırakılması gereken kişilerdir. Genelde bilerek yapmazlar. Çok isterse atar zaten.
Hiç sizin olmayacak insandır. Atarsa sizindir, net.
sizinle duygusal bir bağı bulunmayan, arkadaşlık beklentisi "olsa da olur olmasa da olur"kıvamında insandır. Bu insanlar salınmalı rahatsız edilmemelidir. Bir yerde karşılaştığınızda aaaaaa Ayşe-Ahmet diyerek selamı yapıştırın iki gülümseyin işinize bakın
aa ben. zamanında çok mesaj attık ama geri dönüşler o kadar iyi olmadığı için ilk mesajı atmaktan vazgeçtik.
Kekoluktur, kezbanliktir. Uzak durun.
internetten tanışılan kişidir. Çirkin olmayan kızlar böyle yapıyor.
kendini bir şey sanan kişidir. evet.
umurun da değilsindir. Siklenmiyorsundur. Mesaj atınca ayıp olmasın diye cevap veriyordur.
işine gelince atacağına, hiç atmasın daha iyidir.
Dost diye bildiğimiz kalleş insanlardır. Söznek günah sayılmaya bilir.(UMARIM ÖYLEDiR)
Ne kasiyosun arkadaş. Atmiyosa, sen de konuşmak istiyorsan yaz mesajı yolla. Gurur yapma.
Mesaj atıp daha fazla şımartılmaması gereken kişidir, hatırlanınca Kıymet bilecek vefalı insanlara yönelmek gerekir.
Sizde atmayın sallayın.
Muhtemelensizin fazla işiniz yok o ise yogun ve riskli bir işte çalışıyordur. Hergün aynı saatte 3 gün mesaj atın, daha sonraki gün atmayın , sizi düşünecektir.
iki ihtimal vardır;

1. Sizden bekliyordur.

2. Başka biri vardır.

seçiminizi yapın.
''yokluğunuzu hissetmeyeni varlığınızla rahatsız etmeyin''. bob marley.
konuşmak istemiyordur, net.

siz de mesaj atmayınız.
kontürü yoktur. *
Mesaj atılmaması gereken kişidir. Ben öyle yaparım genel olarak şahsen.
allah onun belasını versındır.