bugün

recep tayyip erdoğana, başbakanımıza:
*sen ülkenin başına geldiğin zamandan beri neden terör arttı?
*sen ülkenin başına geldiğin zamandan beri neden türbanlılar bu kadar çoğaldı?
*sen ülkenin başına geldiğin zamandan beri neden insanlar saçma sapan ve asla kanıtı olmayan bisürü nedenden dolayı hapse giriyorlar?
*sen ülkenin başına geldiğin zamandan beri neden uzun sakallı, uzun giysili tuhaf görünüşlü insanlar çoğaldı?
*sen ülkenin başına geldiğin zamandan beri neden kadınlar erkeklerin 1 adım gerisinden yürümeye başladı?
** kelle ne demek?
** anamızı da alıp gitmezsek nolur?
one minute kadar vaktin var. saygılar efenim.
bülent arınç'ın karşısına elinde vibratörle çıkıp, sağa sola sallayarak, doktor bu ne ? diye sorulması gereken sorulardan biridir.
bu kadar komik olmayı nasıl başarıyorsunuz üstad? - cem yılmaz.
reco. artık suriyeden girip israil üstünden geçip kıbrısta söyle bir esip yunanistanla beraber ne zaman gireceksin viyanaya ? Son zamanlarda muhteşem yüzyılı izleyip gaza geliyormuş da danışmanları zor tutuyorlarmış kolundan...
sen mutluluğun resmini yapabilir misin abidin?
ne ayaksın lan!
Egemen bağış'a sorulası sorudur.

(bkz: Neden mizah)

Kan kustuk esprilerinden reyiz. Yapma etme elimiz ayağımız boşalıyor.
egemen bağış'a

(bkz: bu kadar bayatı nerden buluyosun)

rte' ye

gemicik nasıl alınır? amerikada tam burslu okunup nasıl dünya bankasında işe girilir?
devlet bahçeliye:
''bizlerde sizin gibi hem dürüst ve namuslu olup hemde dava adamı olabilir miyiz?
recep tayyip erdoğan'a : ülkeyi tam olarak fiilen ne zaman bölebileceğinizi düşünüyorsunuz.bir tarih verebilir misiniz?

kemal kılıçdaroğlu'na : biraz kemalist biraz sosyal demokrat biraz sosyalist biraz liberal biraz kürtçü biraz cemaatçi olmayı nasıl başarabiliyorsunuz? mustafa kemal'in partisini tam olarak dönüştürmeyi ne zaman başarabileceksiniz. bir tarih verebilir misiniz?

devlet bahçeli: akp ne zaman tık nefes olsa anında imdadına yetişip oksijen yetiştiriyorsunuz.partiniz amerikan emperyalizmine hizmet etmeyi ne zaman bırakacak. bir tarih verebilir misiniz?
devlet bahçeli'ye: 2009 sayısının rakamlarını bir kez kullanarak dört işlem ile 40 sayısına nasıl ulaşırsınız?
tayyeap: ülkeyi sattın daha da bir şey kaldı mı?
ornitorenk mi daha güçlü kuala mı?
reco'ya: şimdi siktir et suriye yi fransa yı libya yı falan da. hacı bu bizim memur maaş zamları nolacak. ota boka khk çıkartıyorsun ya. hani bir de memurlar işçiler toplu sözleşme yapabilecekler yeni anayasayla birlikte diyordun ya. madem toplu sözleşme hakkı verdin işçiye memura bir işe yarasın da adam gibi ver zammı.
saygılarla sayın başbakanım.
bu arada ergenekoncu falan değilim, benim babannemin babası da hocaydı.
Siyasetçi mi olunur, yoksa siyasetçi mi doğulur?
Dünya hayatına yeniden atılsanız yine siyasetçi mi olurdunuz?
are you sex?
siyasetten çakmamana rağmen nasıl orada çok bilmiş gibi oturuyorsun diye sorardım.
tayyip e
abicim allah aşkına söyle bana (bak senin gibi ikide bir ağzıma allah ismini almasamda söyledim gene ) amacın ne senin yaa?
liselere ne zaman ilk gece odası yapılacak?
hepsine birden : vicdanınız rahat mı?
Her şeyin olduğu gibi sizin de bir ömrünüz var, ve her geçen gün azalıyor. Farkındasınız değil mi?
yeryüzündeki siyasetçilerin alayına:
hepinizde bulunan orospu çocuğu genleri doğuştan mı yoksa gen nakli yoluyla sonradan mı ekleniyor?
eğer genetik değilse bu kadar orospu çocuğu olmayı nasıl başarıyorsunuz?
Seçimde harcanan bara kaç ayda çıkıyor?

Ulan harbi merak etmişimdir hangi partiden milletvekili olsada!
Neden , biriniz bu ülkeyi düzeltmeye çalışmıyorsunuz? Bunun için politikalar öne sürmüyorsunuz mesela?
Muhalefet partileri bu beceriksizlik için, özel çaba harcıyorlarmı acaba?