bugün

işyerinin adı 'mazlum ticaret' kapısının önünde son model mercedes.
şakirtlerin anlamaları için özet başlık çıkartılması gereken konu. retorikti paradokstu kayışları kopuyor arıza yapıyor sazanlar. *
yurdum solcusunun retorikinde anti emperyalizm vurgusuna sıkça başvurup;hükümet israil ve abd ile ters düşünce en kallavi israil muhibi,candan amerikan ahbabı olması veya afganistan ı s.s.c.b işgal ederken memnuniyet duyup abd işgal ederken anti amerikancı retorikde bulunmaları yanında daha az grift bir paradoksdur. di mi beyler.
atatürk'ü ve yeni türkiye gerçeğini, ordunun yeni çizilen yoldaki işlevini, sisteme müdahalelerini bir yana bırakan klasik ulusalcı bulgusu.

(bkz: bokunda boncuk bulan yazar)
tam da cehaletin fışkırma noktası.. neydi bu bilimci maskeleler; yok bilimsel makale moduymuş da ..lakin bu da fazla sürmüyor, sadece iki satır sonra maske düşüyor ve soytarı propagandası başlıyor: gel hanım abla gel koş amca ağızları.. bu zırvaşlara laf uzatmak sadece kelam israfıdır; işin özü (bkz: sap yiyip saman sıçmak)tan ibarettir.
görsel
*

bunun dışında söz konusu çelişki, günden güne artmakta ve göze batmaktadır. bununla birlikte samimiyetsizlik hissine bürünmesi gereken halkın hâlen aynı tavır içinde bulunması ise, dinin nasıl bir afyon olduğunun kanıtıdır.
eylem söylem çelişkisine dikkat çekildiğinde, ama siz de sscb (21 yıl önce yıkıldı) işgallerine ses etmediniz şeklinde "sen neden konuşuyorsun ahmet" sorusuna "mehmet de konuşuyor hocam" diye ilkokul öğrencisi tadında yanıt verebilen popülist neoliberal eyyamcı kitlenin genel paradoksuna verilen isim. genel islamcı kriterlerinden biri olan ad hominemi tanrısallaştırdıktan hemen sonrasıdır izlenen yol. ben artık allah kitap küfretmeyi, uzun uzun açıklamalara dalmaktan daha çok faydalı buluyorum. sonuçta kendi pratikleri her yol mubah seçkisi. değil mi müslüman kardeşim?
(bkz: sözde dindar özde dinci)