bugün

erkeklerin olmazsa olmaz giysilerinden birisi.
her insanın gardrobunda illa en az bir adet bulunan gömlektir. notr renk olduğundan dolayı her pantolon ile uyum sağlar.
erkekleri en cekici yapan giysidir.cekicilik,etkileyicilik,asalet ve seksapalite katar.
bir erkeğin gardrobunda minimum 5 tane olması gerekir bunlardan. tarz sahibi erkeğin üniforması bile olabilir nispeten koyu lacivert kot pantolon ve biraz kaliteli ayakkabılarla.
italya'da mussolini yanlısı faşist bünyelerin üniformasıdır. etkileri zamanla türkiye'ye de sıçramıştır özellikle 1990'lı yıllarda ülkü ocakları mensupları bu olaydan nemalanmış ve bir çoğu siyah gömlek giyinmiştir.
bir erkeği kıro olmakla, karizmatik olmak arasında araf da bırakan giysi.
parlıyorsa kötü olan gömlektir.
bazı erkekleri baştan sona değiştiren giysi.
bana yakışır.gerisini bilmem,ilgilenmem.
Kadın olsun erkek olsun herkesin gardrobunda mutlaka bir tane bulunması gereken giyecek. Her zaman şık gösterebilir kişiyi. Jokerdir. en yardıma koşandır. Her "sıfat grubu" kendisine ait hisseder bu gömleği. Şişmanlar zayıf gösterdiğine, kısalar uzun gösterdiğine inanır. Enteli de giyer, kırosu da. Sert bir erkek de giyer bunu romantik bir kadın da.
şu sıralar, dalgıç pompa gibi çalışan terbezleri yüzünden giyemediğim, giyemediğime de üzüldüğüm gömlek.

Driclor aldım, geliyorum bebeğim.
kendini yetişkin göstermek için ergenlerin kullandığı giysi.
(bkz: rocker)
beyaz tenlilere yakışan bir gömlektir. zaten siyah başlı başına öyle güzel bir renk ki sade de olsa desenli de olsa her zaman dolabınızda bir tane bulunması gerekir.
asla beyaz pantolonla giyilmemesi gerekendir.
En cekici gomlek.
yaz ayında giyildiğinde terden tuz ürettiğini gösterir giyilmeye yarayan alet.
ünisex olarak tabir edilebilir. Sarışına, esmere, kumrala uzatmaya gerek yok yakışır yani siyah gömlek bu asalet, karizma, ağırlık belirtir ahh birde tozlanmasa ne güzel olur amk.
Kumral Erkeğe yakışır.
Edit : Giymekten keyf aldığımız harika ve dar gömleğimizdir.
sevgilime çok yakışır eririm biterim ölürüm.
Her dolapta mutlaka olmasi gereken,can kurtarici gomlektir.
Ustten iki dugmesini acarak giydigim gomlektir.
Arkasında ejderha işlemesi yoksa bir işe yaramayacak gömlektir.
açık tenlilere daha bir yakışandır.

ayrıca saçında kepek olan giymesindir efendim, o gömlek siyah üstüne beyaz puantiyeli durduğunda olmuyor arkadaşlar olmuyor.
güncel Önemli Başlıklar