bugün

aşırı koltukaltı, el ve ayak terlemesine karşı etkili bir duruş sergileyen ürün.
yaklaşık iki yıldır tereson kullanıcısı olan ben, koltukaltı teri nedir unuttum. fakat yazın gelmesiyle skotlarımı kontrol ettiğimde tereson un tükenmiş olduğunu gördüm. bi telaş eczaneye gittim. fekat depolarda olmadığını, artık üretilmiyor olabileceğini* öğrendim. bu arada panik ataklar geçirirken, başka eczanelere sorduğumda onlardan da olumsuz cevap aldım. fakat driclor diye bir ürün olduğunu söylediler. henüz ellerinde yokmuş, bir haftaya gelir dediler. oh, diye rahatladım. nasıl bir üründür, fiyatı nedir, iyi sonuç veriyor mu, denedikten sonra bu yazı mı da güncelleyeceğim sevgili sözlükçüler.

büdüt: ürünü 20 ml olarak 35 tl'ye eczaneden aldım. eczacının söylediğine göre çok fazla talep varmış, ellerinde zaman zaman kalmıyormuş bile, o derece. ellerime uyguladığımın ertesi günü bi faydasını görmedim. ama sanki her gece düzenli kullanınca faydası olacak gibi. ayaklarda daha başarılı çıktı, yani terlemeyi önlemesi daha etkili. bir de uyguladıktan sonra çok çabuk kuruyor, öyyle elleri havaya açıp on saat beklemek gerekmiyor. sonuç olarak benim hala umudum var.
büdüt2: 200 ml değil 20 ml olcak o. özür.
arkadaşlar. benim koltuk altım emme basma tulumba gibiydi. milletin içinde kolumu kaldıramaz oldum. ne zamanki eczacı bir bayan bana dricloru önerdi, işte o zaman kurtuldum. yeni temizlenmiş koltuk altıma ertesi günün gecesi bu driclor' u uyguladım. gece kaşınmaktan 1 saatte anca yattım. ama bugün resmen terlemedim. broşüründe bile 48 saat sonra etki gösterir demişti fakat bende sabah etki gösterdi. kesinlikle kullanın arkadaşlar. ped kullanmaktan, ondan bundan kurtuldum be oh.

reklam gibi olmuş ama değil.
şu an tavsiyesini aldığım krem. Ulan, insan üşürken bile bu kadar terler mi bu meret?

1 hafta sonra gelen edit: kesti la, valla kesti. adamımsın, cansın, ciğersin.
Aşırı koltukaltı, el, ayak terlemeleri için sihirli bir dokunuş. insan içine çıkmamdaki tek unsur. Allah bunu bana tavsiye edenden razı olsun.
Almayı düşündüğüm ancak eczanelerde olmayan ürün. allahım nolur bulayım ve işe yarasın terlemekten bıktım.
1.5 saattir geberten ilaç. yaniyorum ulan sanki iğne sokup cikariyorlar koltuk altıma. 4 gecedir kullaniyorum müthiş etkili bi ilac ama bu gece mahvetti beni onceki geceler pek sıkıntı yaşamamıştım ama şuan deliriyorum gidip silecegim yarim saat daha uykuya dalamazsam.
iyidir hoştur lakin gavur amı gibi yakmaktadır. En az 1 saat uyuyamama garantisi verir.

görsel