bugün

siyah rengi teşvik eden nedenlerdir.

-gökkuşağında siyah olmaması veya geceyi çok sevmek ya da bir yakının yasını tutmak.
göbeği gizlemektir .
(bkz: matem)
(bkz: gizlenmek)
(bkz: cellat)
tarzım bu diyenleri de vardır tabii.
(bkz: zevk meselesi)

benim nedenim bu en azından.
Daha zayıf durmak için tabikide.
diğer renklerin hepsi "çaba" ifade ediyor sanki.
asaleti başkadır siyahın asla vaz geçilmez renklerin babasıdır.
siyah asildir.
ruh halinin teşvikidir.
taraftarlık. Her ne kadar çevremde" satanist misin olm. Siyahla beyazdan başka kıyafetin yok mu. Şöyle renkli bi şey giyin" tacizlerine maruz kalsamda siyah giymekten memnunum.
(bkz: siyah giyen adamlar)
zayıf gösteriyor, kirlendiği belli olmuyor o yüzden haftalarca aynı şeyi giyebiliyorsun.
anma törenlerinde bakanlığın şart koşması.
kendini resmiyet havasına sokmak.
herkese kolayca yakışması ve. kolay kolay kiri göstermemesidir.
yas tutmaktır.
şişman olan insanların kendini olduğundan zayıf gösterdiğini düşündüğü renk.
beyaz tenli ve/veya kilolu olmaktır.
rock kültürünü temsil eder.
mevsim rengidir siyah, aralik, ocak, subat benim icin siyah'tan ibarettir.

renklerin uyumu konusunda ise her daim siyah giyinen insanlarin saclarinin acik renk olmasi muhim. zira koyu saclar siyahla birlestiginde lily munster'den daha hallice bir goruntu verebilir.
Siyah rengini sevmek.
neden siyah?tabii binlerce nedeni olabilir.dünya üzerinde hayatları boyunca siyah giymeye karar vermiş milyonlarca kişi olmalı.benim de onlardan bir farkım yoktu bugüne kadar.nedenlerin değil,siyah rengin buluşturduğu insanlardık biz.
siyahı sevmek başlıca nedenidir.

çocukluk fotoğraflarımda bile üzerimdeki kıyafetler lacivert, gri ve siyahtan oluşuyor. çocukluktan beri siyah ağırlıklı giyinen ben, şu günden sonra kırmızılı, sarılı, mavili(pembe olayına girmiyorum) şeyler giyemem ki.

sırf dinlediği müzikle uyumlu olsun diye giyim tarzını değiştiren tiplere selam olsun. adam rap müzik(?) dinliyor diye 15 beden büyük kıyafet giyer mi yahu?!
siyah rengin kabul görmediği tek bir ortamın, durumun olmaması. ayrıca yakışması.
en güzel renk olduğu içindir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar