bugün

entry'ler (192)

lotoyu vurduktan sonra girilebilecek ilk entry

hawaai 'den entry girmenin dayanilmaz havasi .

tüm evrenin bir hayalden ibaret olması

ruyadan uyanmaktan farki olmayan durum. tek enteresan tarafi nerde ve neye uyanacagini bilememek.

fakir sofralarında kahvaltı servis tabağı olmaması

kahvalti servis tabagi diye bir nane olmamasindan sebep olabilir.

bildigin kahvalti tabagidir o yada tabak.
yanina sagina soluna servis kelimesini takarak sik ve pahali restoranda calisan bir garson tarzina burunmeye ne gerenk var?
servis denen olay ( yemek adabi uzerine konusursak) bir set acilma olayidir. bardagi , pecetesi bicak catal takimi, suplasi, derin kasesi ve zarti ve zurtu olarak nitelendirilebilinir.bu sebeple gelen musteriye hemen servis acilir. yoksa duruma ozel adi servis olan bir tabak yoktur.

bunu bu sekilde kullanip, sonradan gorme, gavurdan donme olmayin. sonra gulerken kicimiz basimiz oynayyor.

biz maymunlarız düşüncelerimiz insandır

donemin insaninin bugunun insanindan daha cok evrildiginin kanitidir.
(bkz: atam bunlar hala embesil)

kimsenin umrunda olmamak

.
bir cesit degersizlestirme politikasidir bu esasen . en cokda umrunda olmadiklarinizin umrundasinizdir. eger umurlarinda olmasaydiniz gercekten , bunu hissedemezdiniz.
bu insanligin en eski oyunlarindan biri olsa gerek , her donem, her iliski cesidinde oynanir.

sözlük yazarlarının itirafları

kirmizi bultenle aranan bir ruhun sahibiyim sozluk. oyle ki amk ruhunu aradigim zaman ben bile bulamiyorum.

ayrica amk lafini sozlukte kullanir olmak beni muzadarip ediyor zaman zaman.

ben akilli, oturakli ,kimsenin benden manyakca seyler beklemedigi biriydim. ta ki bugun arkadaslarin icinde garsona amk diyene kadar. ben bu magduriyetinde amk istiyorum .

migren

isigi kapatmanin, kafayi sikacak derecedebir atki yahut benzer bir seyle sarmanin ve ilik dusun bir nebze rahatllattigini kendi deneme yanilma yontemlerimle buldugum 10 yillik hastaligim. ayrica doktor ve ilac ikilemi iyi gelir. denenmeli. erkeklerde pek gorulmez ancak hic gorulmez degildir. ve baska hastaliklarla karistirlmasi zordur. zira kafanizi kesip atmak isteyeceginiz baska cesit bir hastalikta yasanmasi zor ihtimal bir agri ihtiva eder.

rakı içmeyenlerin mahrum kaldıkları

o kafayla eski sevgiliyi arayip , sulu zirtlak konusup , ertesi gun yasanacak utancdan mahrum kalirlar.

sözlük yazarlarının ruh halleri

sikik !
ciddiyim iyice bi sikilmis gibi salak ve acinasi hissediyorum .

türk kızına kurban olunsun

erkek yazarlarin ;
verdinizde olmadik mi ? seklindeki isyanina maruz kalacak cumledir.
sorun etiniz, kiliniz, gotunuz falan degildir zira gonul her verene kurban vermeyene dusman.
inek , esek, kopek siken yurdum erkeginin midesini iki kil ve koca got bulandiracak olaydi dagda bayirda esek kovalamazdi zaar.

bir şey kötü bitmemişse bitmemiş demektir

tek iyi tarafi her kotunun daha kotusunun olabilme durumudur.

her daha kotuyle daha cok bitirebilirsiniz.

olayin ozude budur zaten acidikca daha cok acitir daha kotulesitirirsiniz ve daha cok bitirirsiniz. bu el ele tutusmus cocuk

figurlu el isi kagitlarina benzer. sonunu bulamazsiniz, ayirmaya calisirken birinin kolu, digerinin bacagi, otekinin kafasi

gidiverir, elinizde kala kala sik gibi bir sey kalir, kotudur o kotu.

sevgiliye yazarken hanımın arkadan okuması

bu nasil bi celiskiyse ;

adam namaz kiliyor oyleyse sofu.

adam hem sofu hem evli.

adam hem sofu hem evli hem sevgilisi var.

adam hem sofu hem evli hem sevgilisi var hem de salak !

diye dusundurten baslik olmus.

yerli ürün kullanmayı tercih eden yazarlar

turk kadini bu klasmanda tum rakiplerini geri birakir.
her sartta ve firsatta.
sal bunu 100 kisilik hollandali bi erkek gruhun icine kendine layik bir yerli ayi bulur cikarir muhakkak.

alışveriş manyaklığı

eve sigmayan ayakkabilarim icin yeni cozum yolu garajin duvarlarina raf yaptirmakti .

yaptirdim, sonra bir daha yaptirdim, sonra bir daha...

araba artik garaja giremiyor.

bir shopaholic'in gunlugunden. seklinde aciklayabilicegim bir manyaklik bu.tedavisi varmis olmayi dusunuyorum.

tofu

tofu = pofuduk seklinde birsey canlandiriyor bu zerzevat bende.
gorunusunden diyecegim ama degil ,oyle olsa peynir falan gelirdi aklima.

bildigin beyaz ve pofuduk bir tavsan ismi sanki. hayal gucume kuvvet.

bir baba ne zaman susar

genellikle en susmamasi gereken anda susan adamdir.

türk kızıyla rus kızı arasındaki en büyük fark

sonucta turk kizindan istedigini alamayan turk erkegi, tercihini istedigini alabilecegi rus kizindan yana kullanir.

lazko

birde bir entry editleyisi var sinirlenince evlere senlik.
evet tam tamina cahil ve sinirli kucuk koylu kizi.
(bkz: kucuk aptalin buyuk dunyasi)

2023 de uzay gemimiz hazır

once bilim adamlarini elinizde tutmayi ogrenin. daha yeni intihar adi altinda aselsan da calisan 3 bilim adami olduruldu. ya ucaklari dustu yada can korkusuyla cogu yurt disina kacti.
neyse secimlerde artik oy icin beyaz esya devri kapandi en azindan. her eve bi uzay gemisi ceksin bakalim , gerisini dusunecegim. ama icinde mr. spak 'da olsun .

2023 de uzay gemimiz hazır

muhtemel rotasi turk halkinin gotudur efendime soyliyim. baska sorunuz var mi arkadaslar ?seklinde devam etmistir sayin baskanin beyanati.