bugün

(bkz: g noktasını ısıran piç sinek)
sivrisineklerin sağlam anatomik bilgiye sahip olduğunun göstergesidir.
Parmağımın üzerinde hunharca gezinirken gördüm az önce bir sivrisineği, sonra birden uçmaya başladı, "kanımı geri ver lan ibne!" diye gazeteyle sineği ararken birden duvara kondu efendim, geçirdim gazeteyi, ve gördüğüm manzara beni ağlattı.
KANDI LAN HER YER!
Ve o benim kanımdı sözlük!! benim....
ve daha sonra fark ettiğim üç yeni yara, bu pezeveng sineğin ölüsüne terlik atmama sebep oldu.
peki nerede yeni yara fark ettim!!
diz kapağı üzeri, ayak parmağında çılgın bir nokta, elimdeki bir parmak..
enseyi isirani bile var bu serefsizlerin. lan omuz,kol bacak gectim ense ne lan.fetisist misin totos?
ayak baş parmağı*.
hele de ısırdıktan sonra ayakkabınızı giyip dışarı çıkıyorsanız delirmenize sebebiyet verecek olaydır.
bu uçan emperyalist benim en çok topuğumu seviyor. mafya özentisi kanatlı aptal. topuğum öyle bir kaşınır ki anlatamam. fakat geçen gün hedef değiştirdi. geldi tam alnımın orta yerinden ısırdı. şimdi kızarmış ve şişmiş bir alınla dolaşıyorum. seni bir yakalayayım pis kanını duvara çıkarıcam hayvanoğlu hayvan......
el ve ayak parmak araları, parmak üstleri,kolların içi, ayak bilekleri gibi yerleri tercih ederler insanı uykusundan uyandırdığı olur kaşıntıdan tam bir eziyettir bunun sebebi kılcal damarların bu yüzeylerde daha fazla olması ve yüzeye yakın olmalarıdır. işlerini hemen bitirip başka yerlere yönelirler.
memeden ısırmışlığı vardır namussuzun.
kaşınası zor yerleri ısırdıkları bir gerçek. ulan ısır git işte güzelim baldırdan, bizde tatlı tatlı kaşıyalım. ayak işaret parmağımın köşesinden ne istiyorsun pezevenk!
uykudan uyanınca o yerleriniz kaşınınca küfretmeyle sonuçlanan olay.
(bkz: kan davası)
(bkz: fantezi sahibi sivrisinek)
diz kapağının arkası. **
koltukaltını ısıran sivrisinek ısırdığı kişinin gerçekten canını yakar her kolunu oynatışında orayı kaşındırır.
fetişizmin içinde olan sivrisinektir.kendine göre zevkleri vardır.
sol diz iç yan çapraz bağlar.
(bkz: nerden buldun oğlum orayı daha ben görmedim).
bundan kasıt göz kapağımsa evet çok ilginç. bir hafta korsan gibi gezdim kardeşlik* eniştemin isveç şurubu sağolsun yahu bayağı işlevsel bişey. boğazın ağrıyınca içiyorsun, bir yerinde bir şey olunca sürüyorsun enişteme göre.
(bkz: sivrisineğin popoyu ısırması)
toplardan ısırmasıdır efendim.
edit: sol top
(bkz: koltuk altı)
el parmak araları.
ister inanın ister inanmayın ama 10 yıl evveline kadar böyle bir durum yoktu. bu hayvanlar kendilerini gittikçe geliştiriyor.
Bacak altı .
Başka yerleri dene kanımca
(bkz: sabah sinekleri)
kaşınması zor yerleri ısırır pezevenkler, zaten amaçları kan emmek değil, insanoğluna acı(kaşıntı) çektirmektir.
ayak tabanı. insanın başına gelirse anlayacağı bir şey.