bugün

girilen her ortamda karşılaşılabilinen, "ehehe şu ayı yavrusuna bi giydireyim dur" diyen, şeker olma çabasındaki insandır. takıldığı insanın bi hastalık sonucu o hale gelebileceği dimağında resmolmamaktadır. * * *
zayıf insandır. *
şişmanlarla taşak geçerek onları zayıflamaya yöneltmeye çalışan,takdir edilesi insanlar.
şişman olan insanlarla uğraşmaktan büyük zevk alan insandır. bir de şişman olmayan insanlarla şişmanmış gibi uğraşıp zevk alanlar vardır. en onemlisi de bu uğraşılan insanların büyük bölümü bayandır. erkeklerin geneli takmaz zaten kilo milo.
genellikle sıkı bir lodos estiği vakit ucurtma gibi ucan ve istanbul kanatlarimin altinda tadini yaşayarak hezarfen ahmet celebi gti kategorisinde olan insanlardir. sisko patates yarim kilo domates gibi zor cözülen bir anlamli sifre ile yağ özürsüz vatandaslar ile havayi fişek... pardon maytap geçerler. iş bu kişiler dünyanın geleceği için fevkalade tehlike arz etmekle beraber görüldügü yerlerde imha edilmesi sarttir.
entry sahibinin şişman olduğunu düşünen insandır.

edit: ayrıca sinir yapanın da.
oldukça tatlı oldukları için yapmaya kıyılamayan eylemdir. ola ki günün birinde mevzu bahsi geçen de tombiş olursa vay halinedir.
şişmanlığa devlet müdahalesi için (bkz: varallo sesia)
kendisi boktan farksız insandır...
karakuzusudur zayıftır ince bellidir güzeldir göbek ne demek bilmemektedir.Seviyorum tombul insanları:Dsevdiğimden uğraşıyorum valla:)
şişman insanlarla uğraşan şişman insanlarda vardır. şişman insanların çoğu kendiyle barışıktır aslında. ama çok aşırı şişmanlıktan bahsetmiyorum ben.
insan mı? zannetmiyorum.
dayak yiyebilitesi yüksek olan insandır.
uğraşıcak meşguliyet bulamayıp gelene geçene takılmayı maharet sanan insandır.