bugün

sevgili dostum. kültürlü, atılgan, iyi, başarılı, karizmatik, dürüst, çalışkan, samimi biricik insan. zor bi süreçten sonra yazar oldu ama çok başarılı olacağına inanıyorum.*

edit: yedinci nesildir kendisi.
(bkz: abi annem üşümez mi) başlığı beni gece gece duygulandırmış yazardır. kendisine teşekkür ederim.
#11649745 adam bildiğin merlin, sevimli olduğuma kadar bilmiş *
yakın dostum, kaiteli adam. kendisini seviyor ve yakından takip ediyorum.
enteresan bir yazar.
dikkat çekici entry'lerim sahibi, şöyle bir gözetledim, hoş yazar vesselam.

uludağ sözlük'ün böyle yazarlara ihtiyacı var.
Zirvede, nickine yeni bir bakış açısı kazandıran yazardır. Sör değil, sir' dir. Fizikçi olması sebebi ile, başta korkutmuştur. *
Zeki adam vesselam.
önemli insanlardan müzik eğitimi almış birinin 5 telli** gitarımı çalmasından onur duydum. yetenekli insan vesselam.
bence nickini benim telaffuz ettiğim şekilde kullanmalı. garip çağrışımlar yaratıyor o haliyle. garip çağrışım iyidir, hoştur. dört boyuta kadar sohbet edebiliyor. bir ara yerden yükseldiğini de unsal ile beraber fark ettik. her zirve de görmek istediğim bir yazar. hani deseler ki zirve var. sör,öhm sir kahin geliyo mu lan? diye sorarım. o derece. iyi baksın kendine. görüşmek üzere.
zirve sonrası nickaltı girmediğim yazar 2 ay oluyor yüzünü bile unuttum ama çok sağlam adamdır. entel denüilen bir havası var.
(#15237196) haklı olan yazar.
saçlarını kesmeyip topladığına beni inandıramamış yazar. abi daha bir uzundu sanki ya.
adaşım benim. taa urla'dan gelmiş yol çekmiştir zirve için. eşgali; 20 yaşında, yeşil gözlü, saçlar şekil. bekar. bunu bana zorla yazdırdı ayrıca. nedir olom? o kadar evlilik programı var burada mı arıyosun allansen? * * * * bir sonraki zirvede bekliyor olacağım güzel kardeşimi.
zirvede acık ara favorim olan yazar. Hos sohbet, harika kisilik, zeka kupu bir insan. Rehberi olmaktan gurur duyacagım yuce kisiliktir aynı zamanda.
Çok tatlı bir kardeşimdir. Ah ulan o gözler bende olacaktı ki kaç can yakardım! deyip 6 rakamıyla laboratuara uğurluyorum kendisini.
gaza gelip oraya buraya milletin düşüncesi ile saldıran tiplerden değil. önce okur sonra düşünür sonra kendi mantık süzgecinden geçirir. düşünceleri ve inançları ne olursa olsun sözlükte nadir bulunan saygıdeğer yazar kardeşim.
dramatizeden hoşlanmayan, bomba dolu çöpe kafa soktuğum, kolonları zımparayla inceltmeye kadar saçma olaylar geçirdiğim adam gibi yazarlardan bir tanesi.
Dün tanıştığım, hoşsohbet,samimi, karizma ve kültürlü bir yazardır kendileri.
valla değişik bir şeydi ya. hani nasıl desem.
neyse geç açıldı ama tam açıldı yani, teorilerimi paylaşmaktan keyif alacağım biri.
severim bence.
iyi bir satranç oyuncusu yazar. aynı zamanda profesör sayılır kendisi.
adam akıllı yazıyor.
sorduğum bir soruya, sallamadan, uzunca bir cevapla beni tatmin etmekle kalmayıp, hayranlığımı da kazanan kişilik. gerçek insan.
şaraptan anlayan yazardır, bu özelliği bile kanımca ne derece değerli olduğunun bir kanıtı, tebrikler efendim.
seni buldum oğlum, o açtığın şarkının hesabını verecen.*
lobları demli.