bugün

şu adamı sinirlendirmeyin artık. çünkü adam gibi adam.
sinirlenmicem demişse sinirlenmeyecektir. sinirleniyorum yine dediyse sinirlendirmemek gereken özelikli öznedir.
Sakin ol sinirlenme sinir iyi bir şey değildir ve sonu pişmanlıktır.
silit yiyip yiyip geri gelen vasat yazar. evet..

http://www.youtube.com/watch?v=V7qTVupHKAo
Bu girdiği entryler başına iş açacakda hadi bakalım ne demişler yazın yediğin hurmalar kışın bi tarafını tırmalar.
Mal-bazel laf atmaya çalışıyorsa aklı başında bir yazar demektir.
nickaltında küfredip cevaplarını alınca ağlaşan davarlarla uğraşan yazar. ln. salak ne yapalım sol frameye gelmiyorsan. kimin sikindesin, kodumun tayyibanı?
kabataş çocuğu kazakistanlı serisinin hakaretlerine maruz kalan yazar. ln. arkadaş nasıl çattık? cevaben yazılınca hem gelip prim kasıyor yazıyor, hem buna güya ben başlık açmışım yalanı atıyor.
ahanda ben. durduk yere sinirleniyorum yahu.
Kanser gibi bir insandır. Atsın kendini camdan aşağıya.
Özürlü galiba.
yobaz öttürür. sayıları az olan iyi yazarlardandır.
çomarlara yine dert olmuş. adam gibi adamdır. yazılarını beğenerek takip ediyorum.
severek okuduğum yazar. iyi ki var dediğim kişilerden.

bedevi artıklarına dert olmuş, helal olsun.
7 yıl boyunca kullandığı 2011 girişli hesabında ilk nicki helix lucuorum mu ne olan ve nickini sinirlenmicem olarak değiştirmeden önce daha güzel entryleri ve yüksek bir karması bulunan, fakat bu hesabında suyunu çıkaran, ağzı bozukluğu yüzünden çaylak atılmış bir yazar.
dindar falan değilim fakat önüne gelen her dindarı akpli, her akpliyi de fetöcü pkklı diye yaftalamaya kalkarsan senin de farkın kalmıyor kardeş, daha dün fetöye ne istediğini verip de bugün kendilerinden başkasını fetöcü ilan edenlerden yahut önüne gelen muhalifi pkklı ilan edenlerden.
Atatürkçü olmayan biri olarak silinmesini istediğim yazar.
çomarların korkulu rüyası.
yazar gibi yazardır. pis kapak yapar.
Türkçeyi kullanmaktan bihaber AKPli çomarların salya saçarak saldırdığı yazar.
iki kuruş reklam parası uğruna bu kara cahillerin sözlükte barınmasına izin veren Zall'ın ayıbı hep bunlar.
bu ne rahatlıktır arkadaş ya osmanlı devleti'ni savunduk diye adam anamıza küfür ediyor. yunanistan'da falan mı yaşıyoruz acaba.
görsel
t: muhtemelen bizans tohumu olan yazar.
çaylak olmuş küfürbaz.
görsel
çocukluğunda kötü şeyler yaşamış olmalı. yoksa bu müptezelliğin başka bir izahı olamaz.

islamiyet'e saldırmaya çalışarak prim kasmaya çalışıyor müptezel.
düzenli olarak çaylak olan tip.